хотел в Братислава

  • 1 063
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Моля препоръчайте ми читав хотел в центъра, на една ръка разстояние от забележителности и  ..кръчми.  Също така ме интересува и как да се придвижа удобно до Братислава от Виена.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 841
бих ти препоръчала Ибис хотел  http://www.accorhotels.com/accorhotels/fichehotel/gb/ibi/3566/fiche_hotel.shtml
Знам, че има автобуси на всеки половин час, но честно да ти кажа незнам откъде тръгват. Ще поразпитам мои познати и ще ти кажа

# 2
  • Мнения: 794
минзухар там забележителностите можеш да ги разледаш за един следобяд... няма кой знае каквод а се види.

# 3
  • Мнения: 2 401
Мариша, резервирах по-евтин хотел в центъра.
Саманта, ние отиваме основно да пием бира  Wink

# 4
# 5
  • Мнения: 4 916
Била съм в х-л "Киев" в Братислава - нещо като "Черно море" във Варна.
Забележителностите наистина могат да се обиколат за половин ден, но със спирките за кафе и бира може да удължите времето до цял ден.
Автобуси до Виена има на половин час от автогарата, пътуването е 30-40 мин.
Също така с автобус може да отидете за един ден на разходка и до Чехия или във вътрешността на Словакия. Имай предвид, че в извънградските автобуси им е позволено да возят правостоящи хора, т.е. ако си пръв на опашката за автобус - сядаш, ако не - може да стоиш прав и натъпкан като копърка в консерва по завоите Sick

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Мариша, резервирах по-евтин хотел в центъра.
Саманта, ние отиваме основно да пием бира  Wink
Я кажи сега кой хотел си резервирала, та и ние като ходим пак да отседнем там  Wink

Общи условия

Активация на акаунт