Обсъждане на имотни обяви-10

  • 32 347
  • 787
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 9 120
Има ли скоро, индикации че ще паднат цените на имотите...за да изчака човек с покупката?

# 2
  • Мнения: 25 675
:
Има ли скоро, индикации че ще паднат цените на имотите...за да изчака човек с покупката?
Според мен няма индикации, но тук във форума се тиражира версията с балона който ще се спука...Кога не е ясно.
Аз съжалявам,  че преди 2 години не купих един имот. Сега цената му е с 20% отгоре, а и наеми щях да му взимам 24 месеца.
Томева, благодаря за темичката.Flowers Hibiscus

# 3
  • Мнения: 817
Сполед мен има индикации. Пазарът се поукроти. И ще продължава да се укротява. Лятото е мъртвило. Новото строителство излиза на пазара на талази. Стрелят ме оферти от всеки билборд. Аз лично ще изчакам. Следя и политическата криза. Да видим след евроизборите, каква ще е обстановката.

# 4
  • Мнения: 9 825
Аз не бих се надявала. Ако имаш пари не се мотай.

# 5
  • Мнения: 817
Ми, имам и не бързам. Цените няма за къде да бягат нагоре. Ако не паднат, ще си останат такива. Дали ще купя сега, или на есен, все тая. Ако изтрая до есента на 2020-та, ще съм още на сметка.

# 6
  • Мнения: 9 825
Аз не вярвам, че ще се задържат.
За справка - наша обява за търсене на служител. Със същата обявена заплата, есента имахме много кандидати. А сега, 7-8 месеца по-късно, само един.

Вдигнаха заплатата с 200 лв, и ... Нещата си дойдоха на мястото.

При това положение считаш, че продавачите ядат 🍅 с колците ли? Да не са луди да продават по-евтино, като всичко скача, и с парите които вземат няма да могат да си купят нищо??

# 7
  • Мнения: 817
Колко да скача? Да надскочим европейските, няма как да стане.

# 8
  • Мнения: 9 825
Цените в Лидл в Италия са по-ниски от бг Лидл.

# 9
  • Мнения: 817
Цените в Лидл в Италия са по-ниски от бг Лидл.

Това имах предвид. Шампоан Елсев, в немско 2 Е, у нас 7.99лв

# 10
  • Мнения: 12 473
Записвам се, че ще продавам и купувам..)

# 11
  • Мнения: 2 805
Чакам времето когато ще е пълно с ново строителство, избираш си квартал, блок, вход и влизаш ..... Разглеждаш, харесваш и купуваш. Естествено на нормални цени.

# 12
  • Мнения: 969
Чакам времето когато ще е пълно с ново строителство, избираш си квартал, блок, вход и влизаш ..... Разглеждаш, харесваш и купуваш. Естествено на нормални цени.
Купи си билет за "В очакване на Годо". Но нали знаеш какъв жанр е ...

# 13
  • Мнения: 25 675
Сполед мен има индикации. Пазарът се поукроти. И ще продължава да се укротява. Лятото е мъртвило. Новото строителство излиза на пазара на талази. Стрелят ме оферти от всеки билборд. Аз лично ще изчакам. Следя и политическата криза. Да видим след евроизборите, каква ще е обстановката.
Аз не мисля така. Цените няма да паднат, поне на добрите имоти, няма. Ще се обоснова:
- парцели не останаха, а там където ги има са скъпи (ако са комуникативни)
- цените на материалите вървят на горе
- труда поскъпва, всеки иска по добро заплащане
- търсенето не спада, напротив
Мъртвило може да е в София лятото, но и това не съм убедена. Хората ползват отпуската да направят огледи, а който е на зор да купи не му влияе сезона.


Лично мнение, не ангажирам никой. Peace

# 14
  • Мнения: X
Колкото и да е странно, все още има парцели и то големи. За другото съм съгласна и да има движение надолу, ще е нещо минимално.

Общи условия

Активация на акаунт