Вече сме на 30 (а и над) - какви кремове ползвате?

  • 1 860
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 655
Преди десетина дни навърших 30 години. И започнах да се замислям дали не трябва да започна да обръщам повече внимание на кожата на лицето, тъй като вече се забелязват малки мимически бръчици тук-там. Sad  Интересно ми е вие какви дневни и особено нощни кремове ползвате.

# 1
Моята кожа е суха и за това предпочитам за нощен крем на CLINIANS INTENSE A -предотвратява появата на бръчки и петна.Само не мага да разбера ,защо има UV филтри,като е нощен,но ми понася много добре.А за дневен, до сега ползвах на EUCERIN c 5% Urea,но смятам да си взема слънцезащитен.Насочила съм се към AVENE с фактор 20.Някой ползвал ли го е?

# 2
  • Мнения: 222
Аз ползвам на AVENE, но фактор 15 и съм много доволна. Ползвам го обаче в комбинация с демакииращия гел.

# 3
  • София
  • Мнения: 797
 И аз отивам към 30г. , но досега съм ползвала само леки кремове и се замислям за нещо по-сериозно. Така че ще следя темата с интерес.

# 4
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Преди 30 но понякога посягам и към бурканчетат за над 30. Последно съм на вълна Орифлейм.
Кислороден нощен, Дневен 15 SPF последно, а вече съм на SPF 20 против петна и балсама за сияйна кожа вечер.
Крема за очи последно време ми е за над 30, не че имам бръчки, но превенция Simple Smile
за цеата си са повече от добри, но като ги свърша - друго. Не повтарям крем повече от 1 - 2  в годината.

# 5
  • Мнения: 660
Аз съм на 33 , но почти не ползвам кремове , даже в момента не се сещам какъв имам - мисля , че беше на Дева , ей сега ще видя .......... видях - на Дева хидратиращ . Мажа се с него само ако усетя да ми " придърпва " кожата . Иначе редовно я почиствам с розова вода , а понякога си правя и маски с хума и добавям каквото ми хрумне вътре - мед , мляко , сметана , плодове , лимонов сок , бадемово масло и какво ли още не . Ефектът е поразителен , но пусто мно-оого ме мързи , ако ги правех по- често ех-еее ...

# 6
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
хубаво си се сетила Simple Smile
сега е момента да почнеш да мислиш за такива кремове.
аз съм на Лореал от 5 години и не съжалявам. въпреки,че 1 крем е 18-20 лв, като си вземеш дневен, нощен и около очи ще изкараш 2.5- 3 месеца. така, че на месец излиза 20 лева.

# 7
  • Мнения: 332
Следя темата с интерес.Имам нужда от нощен.Мисля да е хидратантен за лятото против бръчки подхранващ.Знам ли и аз.Ще се консултирам в магазина.но ще държа да е хубав.

# 8
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз съ и през деня и през нощта с фотодерм. Доволна съм.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 019
Доволна съм от продуктите на Клиниънс. В момента ползвам крема с нар. Peace

# 10
  • Мнения: 655
Аз съм на Лореал от 5 години и не съжалявам.

Звучи ми добре. Още в понеделник ще мина по магазините.

Моята кожа е суха и за това предпочитам за нощен крем на CLINIANS INTENSE A -предотвратява появата на бръчки и петна.

А каква горе-долу е цената му? И има ли вариант за комбинирана кожа?

Последно съм на вълна Орифлейм.

Доволна съм от кремовете им. За цената си наистина са добри.

# 11
  • Мнения: 324
Аз пък съм на Merz  - дневен и нощен /20-22 лв/, доволна съм, ама вече трети път тях си вземам и взе да ми омръзва нещо, та кажете Eucerin или Avene са по-добри  newsm78

# 12
  • Atlanta
  • Мнения: 206
Аз съм на Лореал от 5 години и не съжалявам.

Звучи ми добре. Още в понеделник ще мина по магазините.


За Лореал - Серията 30+ се казва Wrinkle De-Crease, не се лъжи да си вземаш Ravitalift, Anti-age, ili Visible results, за други възрастови групи са  Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 35 814
Аз пък съм на Merz  - дневен и нощен /20-22 лв/, доволна съм, ама вече трети път тях си вземам и взе да ми омръзва нещо, та кажете Eucerin или Avene са по-добри  newsm78
Според мен   Avene.
Всичко е много индивидуално.
Опитвала съм тестери - Авен-а е супер, но от Юсерин-а  само флуида ми допада.
Ето има момичета , които са доволни от Лореал - аз не.
Просто  трябва да намериш своя крем. Grinning

# 14
  • Мнения: 356
          Аз съм много доволна от olay. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт