Много голяма молба

  • 1 443
  • 18
  •   1
Отговори
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Здравейте,

До мамите най-вече във Франция:

Извинявайте предварително за маймуницата, не съм привърженик изобщо, но вече го набрах така и го копвам.

Triabva mi speshno edna kniga от FNAC
eto link:
http://www.fnac.com/Shelf/article.asp?PRID=885760&OrderInSes … B46CEEFF&Fr=0
Piège pour Cendrillon
Texte et dossier
 se kazva
editions: Gallimard
Sebastien Japrisot, Christine Benevent
09/1999
livre de poche

Struva okolo 6 evro.

az moga da ia poracham ot BG, no mi triabva mnogo speshno i niama da pristigne navreme izobshto.

Ta misylta mi e, dali niakoi niama da pytuva za BG drugata sedmitza ( niakoi vashi poznati), ili nai-kysno do 23 mai, shte go chakam tozi niakoi na letishteto, ako triabva, ili na avtobus, ako moje da mi ia zakupite knijkata ot niakoi Fnac, plashtam si ia vednaga, nimam problem........

Dali vi idva na um, dali niakoi shte patyva nasam do 23 mai nai-dobre, pyk i dori do 28 mai v kraen sluchai

Shte chakam s netyrpenie da mi pishete.

Oh, dano niakoi da e reshil da doide i ti da go poznavate, shte e strahotno prosto.


# 1
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 616
Здравей, Лиорена, за съжаление, аз няма да си пътувам за България скоро. Но мога да ти купя книгата и да ти я пратя по пощата към средата на другата седмица. Но след като ти трябва спешно, рискът е, че може и да не пристигне достатъчно бързо.  newsm78
Имай го като вариант, ако не намериш друго решение.
Успех и дано някоя друга мама да може да ти помогне по-добре  Simple Smile

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Zelena klonka, искам да ти благодаря за включването.
Много си мила наистина.
Но точно, че по пощата ще пристигне много късно.
Като проблем не са ми разходите за книгата и разходите по пощата, естествено си плащам, няма проблем, но ще стане бавно ми се струва.
Ще е чудено да я имам на 19 май, защото имам доста работа и тази книга ми е много важна. Но едва ли ще стигне до 19 май......
Но аз ти благодаря много, че все пак се отзова на молбата ми.

Сега си мечтая само как някоя мама се включва и ми казва, че вторник или сряда или четвъртък примерно пътува за БГ или пък някой познат, приятел или роднина......ох, дано Praynig

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Ако някой ми направи тази услуга ще съм му благодарна цял живот.
 PraynigДано някой да пътува Praynig
ама то сега не е хич сезон за пътуване newsm78
какво да правя Sad

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз се прибирам другата неделя.Ако има начин ще ти помогна с удоволствие.Може някоя майка от Франция да ми я прати тук с бърза поща и аз да ти я донеса.Или, ако измислиш друг вариант-насреща съм Heart Eyes

# 5
  • Мнения: X
Лио,
аз се прибирам на 2 юни. Ако до тогава не успeeш да се снабдиш с книгата, ще ти я донеса...
Ако се беше обадила по-рано...преди 2 дена изпратихме за Бг сестрата ма мъжа ми.

# 6
  • Мнения: 5 183
Аз, за голямо съжаление, няма как да помогна. Много съм дале4 от Франция и Европа изобщо. Но се 4удя защо казвате 4е няма как да дойде от Франция до БГ до 23 -28 май  newsm78 Та ние, дето сме на края на света, като пратим колет4е до БГ, то пристига за ТО4НО 7 дни, а понякога и 6. Става дума за най-обикновена въздушна поща. А все пак в този слу4ай става дума за дале4 по-малки разстояния  Naughty

# 7
  • Мнения: 664
Сега проверявах в сайта им цените с куриерската услуга на пощите Chrоnopost- ами ужасни са! До БГ за документ и др. от сорта, 200гр., цената е 75 евро Rolling Eyes Иначе пристига за два работни дни. Колетчетата от тук за Бг пристигат за седмица, досега не съм имала загубени. Иначе и аз си идвам чак лятото...

# 8
  • Мнения: 1 194
Книгата може да се изпрати директно по някой автобус, аз съм пращала по шофьорите разни пратки. Лично аз не мога да се заема с това, защото съм до късно на работа извън Париж и съм в напреднала бременост, за да се ангажирам(съжалявам за което). Но ако Зелена клонка се нагърби със задачата, това е най-бързия вариант. Има автобуси които тръгват от 17 часа някъде от Пантеона например...

# 9
  • Мнения: 5 183
Колетчетата от тук за Бг пристигат за седмица, досега не съм имала загубени.

Ето за това говоря.

# 10
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Много ви благодаря на всички за включванията. Трогната съм наистина, не съм очаквала.
Но не мога да ангажирам никого да ходи на Пантеона, или където и да било да ми праща книгата по автобус, в никакъв случай не съм толкова нагла. Това си е ангажимент.Още повече, че разстоянита в Париж далеч не са като в София (познавам добре Париж) и не мога да ангажирам никого с подобно нещо.
Но наистина съм трогната.

Чух се с моя приятелка току що по телефона, и се обадих в Париж, която ще се опита да ми купи книгата днес, и в понеделник тя си е вкъщи, и вечерта ще ми я сканира и ще ми я прати по интернет. Безкрайно съм и благодарна за което. Тя ще си дойде през август месец, когато ще ми даде книжката риил вариант и аз ще и я платя. Хубавото е, че не е скъпа и мога да и я платя август.

Това мисля, че е добър вариант и най-бързо.

А на вас ви благодаря още веднъж, че се отзовахте на молбата ми.
  bouquet
Поздрави на любимия ми Париж от мен Winkпоследно бях там 2003г, когато щях да пукна от жега Wink

# 11
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Лиорена, имам една приятелка, която пристига на 20 в София и може да ти я донесе.
Ако не е късно , можеш да кажеш на твоята приятелка да не ти я купува и сканира.
Съжалявам, 4е 4ак сега видях темата.

# 12
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Лиорена, имам една приятелка, която пристига на 20 в София и може да ти я донесе.
Ако не е късно , можеш да кажеш на твоята приятелка да не ти я купува и сканира.
Съжалявам, 4е 4ак сега видях темата.

Писах ти на лични. Много ти благодаря.
Да видим какво ще стане с моята приятелка в понеделник вечерта, трябва да се сканират (понеже 2стр, всъщност стават една), около 40 стр. от книгата (които всъщност ми трябват най-вече). А романът е много, много интересн, препоръчвам го. Който харесва полицейски романи.
Даже Japrisot е спечелил grand prix de la litterature policiere точно с Piege pour Cendrillon.
Важно ми е да прочета точно le dossier от тази книга на Christine Benevent, което страшно ще ми помогне за работата ми по самия роман.

още веднъж благодаря, момичета, страхотни сте. Hug

# 13
Knigata e ve4e v Krasi, o4akvai ia utre v 14 4asa.

# 14
  • Мнения: 2 907
аууууу! Сега про4етох тази тема! Майка ми днес пътува за България, много се ядосвам сега! Дано се намери някой да ти направи услугата, много глупаво се полу4и  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт