roklia za diplomirane

  • 596
  • 9
  •   1
Отговори
zdraveite ! :Diskam vasata pomost Praynig
 nadiavam se da rasbirate kakvo pisa zastoto ne moga da pisa na kirili4a newsm78

 a taka..triabva mi ofi4ialna roklia za diplomiraneto mi koeto e na krai na iouni(30).promo4iata e ve4er
 iskam osven predlojenia i idei ako moje da mi kajete i adresi ot magazini v plovdiv..mnogo li iskam?? Embarassed ne me interesuva markata.stiga da e xubava i dostupna na 4ena Whistling
  za 4viat mislia da si vzema nesto zelenikavo koito ste otiva s o4ite mi..drugi predlojenia?

mersi mnogo bowuu bowuu bowuu

# 1
  • София
  • Мнения: 39 718
здравейте ! Grinningискам вашата помощ  Praynig
 надявам се да разбирате какво писа защото не мога да писа на кирилича  newsm78
 а така..трябва ми офичялна рокля за дипломирането ми което е на край на юни(30).промочята е вечер
 искам освен предложения и идеи ако може да ми кажете и адреси от магазини в пловдив..много ли искам??  Embarassed не ме интересува марката.стига да е хубава и достъпна на чена
  за чвят мисля да си взема нещо зеленикаво които сте отива с очите ми..други предложения?

мерси много

# 2
# 3
  • Мнения: 2 040
Аз не разбрах каква помощ искаш ... модел ли да ти предложим?  Thinking

Аз мога едно да ти препоръчам - тръгваш по магазините и си избираш каквато на теб ти харесва и най- важното - да ти стои добре ..  Peace
Сега нито знаем каква фигура имаш, нито какъв модел предпочиташ ...

А за магазини и цени трябва да се включат момичетата от Пловдив ..  Peace

Успех в избора!   bouquet

# 4
  • Мнения: 5 622
АнМари ни е услеснила, като е постнала твоето запитване на кирилица. Благодаря и, за което   Peace

Дано се включат момичетата от Пловдив с конкретни предложения.Честито дипломиране   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 290
Хаха почваш да теглиш тегели по магазините в главната и да мериш какво ти харесва,защото е доста индивидуално Wink

# 6
znam 4e e individualno no bix iskala ako mojete da mi kajete kakvi 4vetove sa aktualni,niakakvi idei i tnk... bowuu
anmary mersi mnogo

# 7
  • Мнения: 5 622

 Актуалните за този сезон цветове са: тюркоазено, зелено, червено, жълто, оранжево

# 8
  • Мнения: 694
Зависи-какви пари си  си приготвила.Аз лично харесвам нещата на Миро мода-плюс това са по български джоб-но е конфекция-не е нещо бутиково.А иначе покрай абитюрентските балове-можеш да провериш и в Асеновград.а и на иван вазов може да провериш-е -колко официално трябва да бъде?

# 9
na ivan vazov znam za obufki..drexi kade ima?osven ako iskas da kazes mikstar..ste xodia i tam
 na miro biax v4era i nisto ne namerix ..
 Sad

Общи условия

Активация на акаунт