Коледни и новогодишни идеи и декорации - 2017/2018 г.

  • 150 151
  • 1 418
  •   1
Отговори
# 1 125
  • София
  • Мнения: 22 923
Рядко пиша, но гледам да ви чета редовно, аз още не съм започнала с украсата. Надявам се този уикенд да си вземем истинска елха. В грабо пак са пуснали ваучери като миналата година. Другата седмица ще купя и някои финални неща от джъмбо. Малко късно ще се получат нещата тази година, но здраве да е.

# 1 126
  • Мнения: 117
Някой разбира ли колко са дълги кокосовите влакна, които са 48 см. на 5 ядра, тези 5 ядра колко са дълги? Simple Smile

Незнам колко струва един такъв да си купиш,ам аняма ли да ти излезе почти същото,ако купуваш материали и си го правиш сам.
Една идея ти давам,незнам дали ще ти хареса,а и ако е съвсем на открито,без навес,може да се пълнят чашките с дъжд/сняг...все пак
Скрит текст:
Гледах клип DIY,там по същия начин направиха огромни диско лампи са в къщи,като дъното на всяка чашка беше пробито и от там се показваха лампичките.Надявам се ми разбра обясненията Peace
Още по евтино ще му е с канап и ц200 боядисва в бяло и е готов

С 2-3 такива топки ще стане супер.

# 1 127
  • Стара Загора
  • Мнения: 22
Здравейте,
Търсих хартиените шаблони за къщички за зимно село и не можах да намеря. Да помоля, ако някой има линк да го сподели.

# 1 128
# 1 129
  • Стара Загора
  • Мнения: 22
Благодаря. Много се радвам, че го намерихте.

# 1 130
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Добро утро. Simple Smile

Пращам ви една една възглавничка за полягване преди кафето или пък непосредствено след обяда.  Mr. Green

Откога бях готова с възглавничката, но нямах време да сложа копчетата.
Идеята взех от по-задни страници на темата.

Все още не съм сигурна как ще я аранжирам и къде.

# 1 131
  • DE
  • Мнения: 9 068
От две години се каня да си направя камина, но все се бавех, защото не исках да е толкова бутафорна, хартиена с тапети. Но пък не ми се даваха пари за материали Laughing Сглобих два кашона и започнах да мисля...
Скрит текст:
Вечерта като се прибра ММ му казах да ми донесе малко стиропорени плоскости да си направя тухли. А той вика искаш ли цели тухли, само това ми трябваше.
Получи се това
Скрит текст:
Останаха още малко тухли и смятам да я повдигна, за да направя място за дърва отдолу, но нямам подходяща кутия и се чудя. Трябва да измисля и някакви съчки да сложа вътре, но ще пратя детето да посъбере.
Коледния кактус който цъфна преди няколко дни в банята
Скрит текст:
Още един вид чакам да цъфне, но ще показвам след няколко дни.
И за настроение малко коледен базар в града ни
Скрит текст:


При нас рядко вали сняг, а още по-малко се задържа, обаче в деня на снимките валя цял ден и целият град бе навън да се радва. Хубаво, че до обяд на другият ден нямаше и следа от снега Grin

# 1 132
  • Сандански
  • Мнения: 1 696
Едно Уау за камината Simple Smile

# 1 133
  • Мнения: 36
Соната, подозирам, че в момента, в който си качила снимките на твоите коледни красоти  в prikachi, всички сме се втурнали вкупом да гледаме, откъдето е дошъл и сривът на системата им.  Crazy Crazy

А дали не възнамеряваш да ги качваш по друг начин, че аз лично още не съм украсявала и чаках теб, за да "тараша" някоя идея  smile3508

# 1 134
  • Сандански
  • Мнения: 1 696
Нали тук директно се качва от телефон и компютър не трябва сайта прикачи вече да се използва? Simple Smile

# 1 135
  • София
  • Мнения: 22 923
Нали тук директно се качва от телефон и компютър не трябва сайта прикачи вече да се използва? Simple Smile

На новата версия може директно, през старата - не.  Simple Smile

# 1 136
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Преминах на новата и този път май се получи. Ако ги е орязало, съжалявам.

Скрит текст:









# 1 137
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Страхотно е  Heart Eyes

# 1 138
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Ето част от нашата, още не съм готова, но и двете госпожици бяха болни и беше кошмар...
Нещо елхата не ми харесва,  ще мисля какво да й добавя, приемам идеи.
Скрит текст:

# 1 139
  • Мнения: 4 286
Много си е хубава така елхата!Нищо не и добавяй,може би единствено бели лампички,макар че и така си е добре Peace

Общи условия

Активация на акаунт