АГ-гр.Русе

  • 128 990
  • 727
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 041
Мили мами,аз съм от Русе и скоро ми предстои раждане-до 2 седмици. Какво е вашето мнение за АГ-то в Русе и за докторите,които работят там? Вие имахте ли предварителна уговорка с някой лекар и ако да-с кого, тъй като аз все още се колебая?! Моля ви споделете  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 6 607
adella ,здравей аз съм лежала в аг за възпаление на ячниците и не ми хареса-то е ясно.Обстановката е подтискаща и гадна.Октомври ще раждам и мисля да го направя в Ескулап.То в Русе нямаме голям избор,от друга страна докторите са добри така че съм сигурна ,че всичко ще е наред.Желая ти успех леко и безпроблемно раждане и здраво и красиво бебече!!!!! Peace

# 2
  • Мнения: 3 376
Вярно е че АГ-то е  подтискащо като обстановка,дори много бих казала.Аз също обмислях варианта да родя в Ескулап,след като ми се наложи да лежа в АГ-то.Бях чувала,че е мизерничко,но чак пък толкоз не очаквах newsm78     И преди и сега направо ме ужасява мисълта за това как моя бебок ще прекара първите дни от живота си на това място Tired
Но...пресонала е добър.С изключения разбира се,но там където лежах аз не мога да се оплача,бяха наистина любезни и си вършеха работата.И другото голямо "но"-чух,че в Ескулап нямали такива добри специалисти както в АГ-то.Та си помислих/не дай си Боже/ при евентуални усложнения/човек все пак никога не знае/ дали няма да се чувствам в по-сигурни ръце в доброто старо АГ...И честно да ви кажа-няколко дни не са чак толкова дълго време.Така че май везните клонят повече натам.
А що се отнася за лекарите-чувала съм много добри отзиви за д-р Христова.И съм много доволна от нея. Party

# 3
  • Мнения: 1 041
За Ескулап и аз не съм чувала хубави неща, освен за обстановката разбира се  Simple Smile Но в крайна сметка всички сме различни и всеки сам си решава. Аз мисля да раждам при д-р Матеева в АГ-то и дано всичко мине както трябва  Praynig А на вас ви желая леко бременеене и ако мога да ви бъда полезна с нещо, много ще се радвам  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 735
Здравейте!
Мисля ,че информацията на всички русенки относно "Ескулап" е много много стара!
Родих там октомври и съм безкрайно щастлива ,че го направих там. Hug
Държах деня на раждането на моето бебе да бъде най-щастливия в живота ми ,да го помня само с хубаво и успях!
Отношението е прекрасно.съдете сами:
1.) третират те като личност ,а не като крава за разплод както е в АГ(в АГ лежах за задържане и добре ,че лежах ,за да реша ,че не искам да родя там при никакви обстоятелства)
2.) имат всякаква необходима апаратура и при никакво положение няма да транспортират родилка в АГ(специално питах и бях уверена в това неколкократно)
3.) обстановката е много приятна ,цветна ,сменят чаршафи редовно!
4.) свижданията са разрешени по всяко време на денонощието от роднини и приятели
5.) мъжът може да присъства на раждането
6.) сутрин ,обед и вечер питат какво ти се яде и ти го носят(задължително има десертчета: торти,пасти и т.н.)
7.) имаш си безплатна телевизия и кенеф с баня ,където можеш да се къпеш когато си поискаш ,без да те притеснява мизерия.
8.) когато им кажеш ,че не искаш система с окситоцин ,не ти слагат.Слушат те по време на раждането!
9.) поисках да ми показват всичко : зелените води ,плацентата... Дадоха ми да си гушна бебето (по мое искане) както беше на пъпната връв-все още свързано с мен.Беше истиксна магия!!!  Heart Eyes
10.) Оставиха ме да се разхождам и да се шматкам по време на контракциите ,във всяка една поза ,която ми хрумна!

Ако се сетя за още ,ще дописвам!  Peace

# 5
  • Мнения: 1 735
И не е вярно ,че няма добри специалисти-напротив!

Изключително съм доволна от доктор Шишкова ,не само като специалист ,но и като човек - страхотна е!   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 735
adella ,здравей аз съм лежала в аг за възпаление на ячниците и не ми хареса-то е ясно.Обстановката е подтискаща и гадна.Октомври ще раждам и мисля да го направя в Ескулап.То в Русе нямаме голям избор,от друга страна докторите са добри така че съм сигурна ,че всичко ще е наред.Желая ти успех леко и безпроблемно раждане и здраво и красиво бебече!!!!! Peace
Евала! newsm10

# 7
  • Мнения: 14 133
За бебоците е по-добре да родиш в АГ-комплекса.Ескулап нямат интинзивен сектор за новородените. Добри и лоши специалисти има и в двете болници. Аз бях ангажирала Д-р Зарзаланов и съм доволна. Ако не беше се намесил той след "изчистването", направено от Матеева след спонтанния ми аборт, сигурно най-малкото щеше да ми е трудно да забременея отново.

# 8
  • Мнения: 1 735
За бебоците е по-добре да родиш в АГ-комплекса.Ескулап нямат интинзивен сектор за новородените. Добри и лоши специалисти има и в двете болници. Аз бях ангажирала Д-р Зарзаланов и съм доволна. Ако не беше се намесил той след "изчистването", направено от Матеева след спонтанния ми аборт, сигурно най-малкото щеше да ми е трудно да забременея отново.
Имат!  Peace

# 9
  • Мнения: 14 133
Имат ли вече неонатологично отделение?

# 10
  • Мнения: 14 133
Имат ли вече неонатологично отделение?
Ако е така вече и в Ескулап -не знаех!!!!

# 11
  • Мнения: 1 735
Имат ,отдавна. Нещата се променят."Ескулап" беше нова клиника ,вече не е.Минаха години.  Peace

# 12
  • Мнения: 2 035
И мен ме вълнува темата, така че ще я следя с интерес  Peace

# 13
  • Мнения: 1 735
И мен ме вълнува темата, така че ще я следя с интерес  Peace
Направо питай ,ако имаш конкретни въпроси.  Peace

# 14
  • Мнения: 2 035
infinity миличка, аз няма да имам възможност за Ескулап, затова ще си раждам в АГ-то. Това което ме интересува в момента е кой лекар ще ми препоръчате за раждането ? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт