Моля, дайте ми въвет за тази книга!

  • 601
  • 13
  •   1
Отговори
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ето я
 Според вас да си я купя ли като се прибера в България newsm78Хем искам, хем си казвам за какво ми е, но повече ми се иска.Предполагам, че ще е доста голяма.Тук детски кухни няма, системата за хранене на деца е неприемлива за мен, писах вече.
Кажете, според вас дали ще е полезна и дали вие бихте си я купили?Имам две БГ книжки за хранене на детето, но те са за до 2г. и имат много малко рецепти.А другото ми колебание е защото вече му готвя почти всичко подходящо за възръстни Thinking

# 1
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Тити е на същата възраст (родена е през август). Не съм я хранила никога по рецепти, защото не умея много да готвя , а и нямам достатъчно време. Все още приготвяме храна за нея отделно и най-вероятно ще продължим по същия начин, защото я приготвяме с био-продукти (екологично чисти) , малко повече време за термична обработка и само със сол и олио. Бебешки храни като каша, попара и мляко с грис просто няма начин да не правим и то само за нея  Joy Joy

Ако ти се занимава и отделяш специално време за готвене на детенцето си, аз мисля, че е добре да имаш тази книга. Не съм я виждала, но ми изглежда ОК. Предполагам, че я има в големите книжарници, така че изчакай докато се върнеш тук и я разгледай първо, защото цената е висока за тук.

BTW наскоро ми подариха испанско издание на една немска серия от готварски книги (има около 30 тома), моята специално е за предястия и от там може да се вземат доста идеи за посрещане на гости например, въпреки че някои от описаните продукти ги няма тук. Нямаше кухня за деца, но предполагам, че има и други такива издания на тази тема.

Успех!

# 2
  • Мнения: 46 437
Обикновена готварска книга върши същата работа.
А пък ако ползваш и Готварския форум, съвсем ще ти е излишна.
Децата ни вече са големи, не мисля, че се нуждаят от специални книги  Peace

# 3
  • Мнения: 2 936
аз бих си я купила  Simple Smile все нещо интересно ще има в нея,винаги може само да ти бъде от полза  Peace

# 4
  • Мнения: 742
не съм я виждала но мисля че тие излишна щом яде от вашите храни защо тое? Thinking
и ако ти трябва разнообразие има доста голямо в интернет  chef

# 5
  • Мнения: 4 392
Аз лично винаги предпочитам да разлистя една книга,преди да си я купя,а в онлайн-магазините няма как Wink Ако имаш възможност да я разгледаш,бързо ще решиш.
Дано някой ,който я има,да пише.

# 6
  • Мнения: 1 613
Аз също бих си я купила  Peace

# 7
  • Мнения: 5 241
В нета има доста интересни рецепти за деца, но аз също бих си я купила  Peace
Мисля, че една такава книга не е излишна  Peace

# 8
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Ти предцени заслужавали си за дете на тази възраст. Ако се храните здравословно в семейството ти, детето ще бъде дори по-добре ако се храни с вашата храна, от колко с тази в книгата.
Детето ми ходи на градина и като прочета, че ял кремвирш + моркови и зеле салата и ориз и грах гарнитура, не ми се вижда много здравословно. Но тук мнения - колкото хората...
Аз от момента на захранването готвех за него /против кухните съм/, но като стана детето на година и нещо започна да си яде нашата храна - не запържвам, не пържа, не подлютявам, готвя почти без сол - като за дете си е.
Аз бих купила играчка вместо книгата.

# 9
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Ако много ти се иска купи си я  Grinning Друг е въпроса до колко ще е практична.
Аз лично, ако имам възможност, не готвя отделно за децата.
Имам 3 готварски книги за бебето и детето, обаче от известно време съм ги позабравила. Особено едната я купих заради идеите за приготвяне на lunch boxes на баткото.

# 10
  • София
  • Мнения: 105
Аз съм разглеждала книгата - тя е по-скоро рецептурник за готвене в детските градини. Продуктите са дадени за около 10 порции, дадено е нетно и брутно тегло на съставките, таблици с фирата ...
Не е подходящя за готвене в къщи, т.е. подходяща е, но не си заслужава парите. За по-малко парички можеж да си купиш по - полезна за теб книжка с рецепти.

# 11
  • Мнения: 27 524
Няма сми...толкова си в час с готвенето и здравословното хранене... Peace  Я си ги изхарчи за нещо друго ...може и мен да  поканиш на пица и биричка с тях  Party

# 12
  • Мнения: 87
 Ако решиш- купи са я, но аз мисля, че няма смисъл! От Испания си бях купила комбинирана кулинарна книга- за възрастни и деца, защото все още очаквах бебчо Laughing, но след няколко проби разбрах: навсякъде си има кулинарни особености, различни от БГ, а и продуктите им са с друг вкус дори! В крайна сметка- изборът е само твой! Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 72
струвами се хубава.аз лично бих си я купила може да има нещо интересно и по различно но първо бих я разлистила,защото съм поръчвала книги от нета но от някои въобще не съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт