Re: Някой да е купувал Playstation2 от Щатите за България?

  • 482
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 837

Имам пионерско поръчение да пратя такава в БГ.
Обаче основния въпрос е, дали чете пиратски дискове  newsm78

Някой случайно да знае  Grinning

# 1
  • Bristol
  • Мнения: 9 359
Съмнявм се да чете, но в БГ срещу съответно заплащане оправят проблема.

# 2
  • Мнения: 7 837
Изобщо не разбирам от тия неща. Мери, по настройките ли трябва да се пипа нещо  newsm78

# 3
  • Мнения: 2 550
Изобщо не разбирам от тия неща. Мери, по настройките ли трябва да се пипа нещо  newsm78
Срещу 15 кинта ще почне да чете и пиратски.
Слага се някакъв чип май.   newsm78

# 4
  • Мнения: 676
Изобщо не разбирам от тия неща. Мери, по настройките ли трябва да се пипа нещо  newsm78
Срещу 15 кинта ще почне да чете и пиратски.
Слага се някакъв чип май.   newsm78

Незнам в БГ как е, но в Канада хакер4етата слагат 4ип който раз4ита пирадските дискове..та мисълта ми е щом в Канада можеее в БГ нееема на4ин да не може  Laughing Wink

# 5
  • Мнения: 2 550
Изобщо не разбирам от тия неща. Мери, по настройките ли трябва да се пипа нещо  newsm78
Срещу 15 кинта ще почне да чете и пиратски.
Слага се някакъв чип май.   newsm78

Незнам в БГ как е, но в Канада хакер4етата слагат 4ип който раз4ита пирадските дискове..та мисълта ми е щом в Канада можеее в БГ нееема на4ин да не може  Laughing Wink

Съвсем редовна практика в Бг Laughing

# 6
  • Мнения: 7 430
Кейси, ние сме пращали и още тук му сложиха такъв чип  Wink в арабския магазин, в който дават игри под наем - струваше ни 20$ Laughing но ми бяха казали, че в Бг също имало такива чипове, за това, че пращай без колебание, ако не можеш да намериш тук някой да ти го сложи Wink

# 7
  • Мнения: 7 837
Успокоих се, да живее БГ техническа мисъл  Laughing

10х  Grinning

# 8
  • Мнения: 5 475
Доколкото знам чипа не е за четене на пиратски дискове,а за преминаване от NTSC(игрите излизат черно/бели) в PAL и струва на Илиенци в София около 15 лв..Пращала съм играта и работи в Бг.Но не помня какво слагаха за волтажа(нали в Бг е на 220 волта)... newsm78

# 9
  • Мнения: 7 837
Да и това съм им казала. Мисля, че продаваха някакви адаптори или нещо подобно  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт