Светлоотразяващи частици !?

  • 1 723
  • 15
  •   1
Отговори
Какво мислите за тези фон дьо тен-и?

# 1
  • Мнения: 27 524
Коментираме ги в другата тема  Wink

Има и други продукти с тях, не са само ФДТ-те

# 2
Аз се интересувам от фон дьо тен-ите.

# 3
  • Мнения: 27 524
Аз лично много ги харесвам и съм им фен. Много приятен изглед дават на лицето. Ако се чудиш дали да си купиш - препоръчвам ти ги.  Peace

# 4
  • Мнения: 504
И аз ги харесвам, купувай Peace

# 5
Моята кожа е комбинирана и се притеснявам да не изглежда мазна заради блясъка...

# 6
  • Мнения: 4 202
Кои марки фдт с такива частици бихте препоръчали?  newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
Калър Адапт на Макс Фактор.

# 8
  • Мнения: 504
На Ревлон - Скин Лайтс съм пробвала, много е хубав, но избрах пудрата, защото е по- блестяща.
Пробвайте, има тестери.

# 9
  • Мнения: 287
Аз имам един такъв въпрос - може ли да се ползва такава пудра върху фон дьо тен?

# 10
  • Мнения: 504
Върху обикновен ФДТ ли? Да, аз така правя - за свеж тен.
А върху фдт от същата серия не зная дали няма да е прекалено. Сигурно ще е супер за вечерно излизане.

# 11
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
А не блести ли много лицето от тези частици? Да не вземе да ми лъсне като мазно?

# 12
  • Мнения: 287
Имам фон дьо тен на макс фактор двустепенния и се интересувам за вечер как ще стои.

# 13
  • Мнения: 504
Имам фон дьо тен на макс фактор двустепенния и се интересувам за вечер как ще стои.
Точно с него ползвам моята пудра. Тя е прозрачна, само блясък дава.

martisun ,
ФДТ- ите блестят по- малко от пудрата, поне този на Ревлон ,де. То даже не се води фдт , а илюминант. Просто озарява със светлина лицето.
Пудрата е по- за вечер сякаш, блести си, но аз мацвам по малко на скулите, челото и нослето, а на останалите части - обикновена пудра за през деня. Така не блестя цялата, а имам свеж вид.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 289
А не блести ли много лицето от тези частици? Да не вземе да ми лъсне като мазно?
Ми да ти кажа малко такъв ефект има,аз лятото използвах като ходех на солариум,но едно че тези ФДТ не са покривни,друго че бая светкаш като си сложиш,смятам че по-добрия вариант е пудра със светлоотразяващи частици,върху обикновен ФДТ.

Общи условия

Активация на акаунт