Въпрос към разведените

  • 696
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте, въпроса ми е към всички вече разведени, но не споразумяли се със съпруга. Интересува ме какав режим на контактуване на бащата с детето е определил съда. Благодаря

# 1
  • Мнения: 11
По принцип съда постановява всяка втора събота и неделя и лятото един месец, който не съвпада със отпуската на майката. Споразумение за това не се прави. Иначе, естествено по желание /ако има такова/.

# 2
Благодаря за отговора, а знаеш ли дали целия втори уикенд или само единия ден?А възрастта на детето до колко има значение - става въпрос за дете под 7 г.

# 3
  • Мнения: 357
Възрастта на детето има голямо значение. По принцип за дете до 2 год. е редно срещите да стават по местоживеене на детето и в присъствието на майката само единия ден. За по-голямо дете вече може бащата да го взема, но за преспиването не съм много сигурна, може би до голяма степен зависи от това как адвоката ти ще си свърши работата.

# 4
  • Мнения: 332
ЗДРАВЕЙ МИЛИЧКА,
режима за всички е един-1 и 3 събота или неделя в месеца.Повече виждане е по твое желание.Ако детето е под 2 год. става в твое присъствие.Моят мъж не е съгласен с този режим и ми поставя условия и т.н. тъпотии.
успех

Общи условия

Активация на акаунт