Писна ми да го преобличам през ноща!!! Дайте съвет, моля!

  • 1 177
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 102
  Вече ама наистина много ми писна!!! От както започна да яде твърда храна пие доста вода. Резултатът е пропускане на пелената през нощта (ползваме Памперс), при което той веднага надава боен рев, щото му мокри и се започва едно среднощно преобличане и разсънване..... Shocked
 Не са му малки пелените!!! Тои тежи в момента 9.500 кг и ползваме Памперс от 7 до 18 кг.
Пробвах да сменям марки - Либеро, Дайперс, Нанис ... освен, че няма ефект, ами се и подсече - май от Наниса беше newsm78 Той се оказа доста чуствителен към всяка смяна на пелени, козметика и т.н.
 Проблема, може би, възниква и от това, че той спи винаги на една страна.
 Както и да е! Въпросчето ми е - дали има някакви???? найлонови или други гащи, които мога да слагам над пелената? Но пък да не убиват на крачетата, че да не може да спи.... Въобще- приемам всякакви съвети!!!!

Последна редакция: пт, 12 май 2006, 12:47 от Миши

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Пробвай да минеш на горният размер.   Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 1 334
И при нас имаше проблем с пропускането на 4-ти номер Памперс. Пробвах 4+ - те с апо-дълбоки и не пропускаха. Но също може да опиташ и 5-ти номер,нищо че килограмите са ви в този размер. Ние сменихме преди да сме навършили килата, по-дълбоки са и не пропускат.

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Може да не слагаш правилно пелената........

# 4
  • Мнения: 1 403
И на мен Памперс ми пропускат, смени ги. Аз сега взех някакви нови и съм много доволна, ама после ще напиша как се казват,4е я сложих да спи сега  Stop Нещо Тецко, Теско нещо такова беше  newsm78

# 5
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Пробвай или с 4+ размер или с памперс гащички.

# 6
  • Мнения: 102
Хмм, тва с Maxi+ ще го пробвам - не се бях сетила  Rolling Eyes !
Мерси майчета!!

# 7
  • Мнения: 551
Аз също бих те посъветвала да пробваш с 4+ на Памперс  newsm32

# 8
  • Мнения: 3 356
Памперс са с отвратително качество. #Cussing out
При мен е същото,само че вече не чакам да се опикае,а така и така не спим много-много,направо към 2-4ч.,когато се сетя му го сменявам.Ние отдавна сме на 4+,още като беше 8 кг.,но и това не помага.Памперсите просто прозират,няма никой вътре, та не се и очаква да издържат цяла нощ.

# 9
  • гр.София
  • Мнения: 199
И ние сме в същтото  положение  с памперс и ги смених . Мислех че не ги слагам добре но не е така.

# 10
  • Мнения: 551
Да не сте попаднали на някакви ментета?

# 11
  • София
  • Мнения: 39 739
И на мен ми се е случало да ми пропуска "Памперс", но партидата май се оказа дефектна (менте).
Смени марката, размера, може да имаш успех. Никое бебе не обича да спи на мокро.

# 12
  • Мнения: 539
Преди десетина дни Памперс 3 взеха много да пропускат. Купихме номер 4, (въпреки, че бяхме 7 кг  без малко) и проблема изчезна.

# 13
  • Мнения: 1 671
Памперс, особено онези по-тънките между крачетата, много ни пропускаха. Сега ползвам Бимбо и Бимба, много съм доволна, пък и са на 33 ст. за нашите 12-25 кг. Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 6 161
Памперс са с отвратително качество. #Cussing out
При мен е същото,само че вече не чакам да се опикае,а така и така не спим много-много,направо към 2-4ч.,когато се сетя му го сменявам.Ние отдавна сме на 4+,още като беше 8 кг.,но и това не помага.Памперсите просто прозират,няма никой вътре, та не се и очаква да издържат цяла нощ.

Не съм съгласна с тази констатация. Ползвам Памперс от както се е родил и не съм имала проблеми с тях. И си издържат цяла нощ.

Общи условия

Активация на акаунт