за пектина

  • 1 238
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
абе как го приемате този пектин?на мен ми е мн гадно,а го слагам в мляко?има ли някакъв друг начин при който пектина да не се усеща?

# 1
  • София
  • Мнения: 35 812
абе как го приемате този пектин?на мен ми е мн гадно,а го слагам в мляко?има ли някакъв друг начин при който пектина да не се усеща?
С натурален сок

# 2
  • Мнения: 298
Аз съм пробвала 1-2 пъти с кисело мляко и мед, и не ми беше неприятен.

# 3
  • Мнения: 521
абе как го приемате този пектин?на мен ми е мн гадно,а го слагам в мляко?има ли някакъв друг начин при който пектина да не се усеща?
С натурален сок
е то нестава ли като една топка желатин като се пусне в течност>?

# 4
  • Мнения: 3 211
НАТУРАЛЕН ПЕКТИН НА ПРАХ СЪМ ВЗИМАЛА, КАТО ГО РАЗТВАРЯМ В МАЛКО СТУДЕНА ВОДА И МЕД, НО Е ДОСТА ГАДНО. А иначе има таблетки пектин, те не са гадни, но май не са толкова ефективни,

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Защо го пиете пектина?  newsm78
Не става ли да изяждате по 3, 4, 5 ябълки дневно или не ?

# 6
Аз го пия от няколко дена и да ви кажа в началото направо ми се повдигаше като го слагах в устата си, но сега изглежда свикнах, защото вече го приемам без проблем, само че го преглъщам с много вода и на на веднъж, а с малка лъжичка, една по една, докато изпия нужната доза! Много съм доволна! А, аз го смесвам само с 700 мл. вода и с няколко лъжици мед!

# 7
Забравих да ви кажа, че ме посъветваха да слагам от тези сиропите, който са концентрат, като аронията/онези, които се разреждат с вода, но не прахчетата, а течните/, така не се усещал неприятният вкус, не съм го пробвала, но вършело работа!

# 8
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Това ако го пиете за отслабване ...с тези сиропи и мед, хич не ви виждам

# 9
Това ако го пиете за отслабване ...с тези сиропи и мед, хич не ви виждам

Аз не го пия за отслабване, а за прочистване на организма от токсини, а също и заради жлъчката си!

# 10
# 11
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Това ако го пиете за отслабване ...с тези сиропи и мед, хич не ви виждам

Аз не го пия за отслабване, а за прочистване на организма от токсини, а също и заради жлъчката си!



Ясно    bouquet
   ....но в сиропите има ужасно много химия...по- добре с мед в този случай....ако приемаш съвети  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 211
Също е много хубаво при гастрит, много успокоява корема, като се пие на гладно

# 13
Това ако го пиете за отслабване ...с тези сиропи и мед, хич не ви виждам

Аз не го пия за отслабване, а за прочистване на организма от токсини, а също и заради жлъчката си!



Ясно    bouquet
   ....но в сиропите има ужасно много химия...по- добре с мед в този случай....ако приемаш съвети  Simple Smile
Не си прочела внимателно какво съм написала изглежда, аз не го пия така, а само с мед, това за сиропа го давам като съвет на останалите дами, които не могат да го приемат само така, на мен са ми го казали и аз просто го споделям, подчертала съм, че не съм го пробвала!

# 14
  • Мнения: 590
А къде се продава,аптека,ХС?

Общи условия

Активация на акаунт