възможно ли е бебче на 2 месеца да сънува кошмари

  • 1 226
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
моля ви милички за съвет
бебчето ми тази сутрин силно плачеше, докато спи и едвам го събудих-явно спеше много дълбоко и колкото и да го виках,целувах ,гушках и щипех по бузките продължаваше да спи и да плаче Shocked Shocked Shockedмного съм притеснена и ще питам днес и педиатърката но моля ви каже те ми вашия опит-случвало ли се е нещо подобно с вашите бебчета и възможно ли е толкова малко и толкова обичано бебче да сънува кошмари Cry

# 1
  • Мнения: 728
При нас се е случвало няколко пъти. В такива случаи будя малкия, давам му водичка, той се успокоява и после пак заспива много бързо. Незнам обаче на какво се дължи това  newsm78

# 2
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Що да не е възможно. Мисля, че раждането не е особено комфортен момент за бебето, а и смяната от вътре с навън. Може да си спомня насън. Филип правеше едни измъчени физиономии, така че, сигурно...  Confused

# 3
  • Мнения: 1 101
Да, случвало се е Cry, докато беше по-малък. Ще отмине, не се притеснявай, а си го гушкай

# 4
  • Мнения: 522
При нас се е случвало няколко пъти. В такива случаи будя малкия, давам му водичка, той се успокоява и после пак заспива много бързо. Незнам обаче на какво се дължи това  newsm78
и интересно,че се случваше само през първите няколко месеца.Скоро не е имало такива сънища.

# 5
  • Мнения: 3 116
Дали пък да не са колики, да си давала нова храна или пък ако сте на АМ да сте сменяли формулата  newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 2 217
Сънуват кошмари бебетата. Някъде бях чела за това цяла научна статия. жалко, че не мога да се сетя къде беше. Гушайте се в такива моменти. Много се гушайте.  bouquet

# 7
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Има и още нещо-представи каква промяна е раждането за едно бебе и всички процеси, които със светкавична скорост протичат в телцето му. Ами то расте с 1 см на седмица (или колкото там), мисля си, че не им е леко.

# 8
  • София
  • Мнения: 43 903
и аз мисля, че сънуват - още от раждането си даже. и те са човечета. гушкай го в такива моменти Wink

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И при нас на по-малка възраст се случваше често а сега много рядко.Даже съм я снимала като спи как в един момент се опитва да заплаче,после се усмихва ,после пак се мръщи...много са сладки,но когато вече заплаче и не е моментно си иска гушкане.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 289
Мисля че това са колики. Thinking

# 11
  • Мнения: 648
Според мен е възможно, принципно много се подценяват възможностите на новородените, но мисля малко знаем по въпроса Whistling
Зълва ми ми е разказвала как нейната дъщеря се е държала много странно като бебе, дори не е искала да спи, при абсолютна умора, просто, защото май е сънувала кофти неща Sick
Франзела е права, че бебетата същото преживяват стрес от раждането, всички мислят, че майката изпитва болка, но аз мисля, че не е само тя Peace

Последна редакция: пт, 12 май 2006, 11:31 от Nadejdica

# 12
  • София
  • Мнения: 6 965
Синът ми плачеше така на сън, стрескаше се, явно си сънуват сладурчетата. До 4-5 месец стряскането отшумява.

# 13
  • София
  • Мнения: 290
Сънуват малките душички. Моята бебка понякога приплаква на сън, а друг път се смее с глас. Така е от първия ден.

# 14
  • Мнения: 1 416
Сънуват малките душички. Моята бебка понякога приплаква на сън, а друг път се смее с глас. Така е от първия ден.
Сънуват малките душички. Моята бебка понякога приплаква на сън, а друг път се смее с глас. Така е от първия ден.
Така е!  newsm10 Маргарита сънува откакто се е родила и сега е така...

Общи условия

Активация на акаунт