Фон Дьо Тен

  • 1 648
  • 32
  •   1
Отговори
Здравейте, споделете впечатленията си за фон дьо тен, от който сте доволни..относно нюансите - кой предпочитате - по светличък, да ви отива на кожата или по-тъмен, в тон с летния загар на лицето  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 27 524
Ползвам на Лореал обикновено. Тонът, разбира се, се определя от цвета на кожата на лицето. Мисля, че трябва да не се вижда, иначе става грозно. Особено ми е любимо да видя някоя наплескана с едно кафяво лице, като маска, и една бяла шия отдолу  Sick Храесвам и тези със светлоотразяващите частици, много шик стои. Има хубави ФДТ, но проба трябва  Peace Има и един нов на Ла Рош, мисля да го пробвам, ама няма да е сега през лятото.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз съм много доволна от муса на Мейбълин.Използвала съм само 2 фон дьо тена през живота си, така че не мога да дам много обективно и компетентно мнение. EmbarassedПредпочитам малко по-тъмни нюанси, но не трябва да са прекалено тъмни, защото става смешна картинка - тъмно лице и светло тяло.През лятото по принцип не използвам нищо друго освен гланц и спирала, но пък си слагам на Avene слънцезащитен крем /мисля , че беше 25 фактор/, който придава тен, т.е. стои като фон дьо тен

# 3
  • София
  • Мнения: 3 787
Ползвам на Лореал обикновено. Тонът, разбира се, се определя от цвета на кожата на лицето. Мисля, че трябва да не се вижда, иначе става грозно. Особено ми е любимо да видя някоя наплескана с едно кафяво лице, като маска, и една бяла шия отдолу  Sick Храесвам и тези със светлоотразяващите частици, много шик стои. Има хубави ФДТ, но проба трябва  Peace Има и един нов на Ла Рош, мисля да го пробвам, ама няма да е сега през лятото.
Препоръчай ми някой със светлоотразяващи частици, плззззззз.  bouquet

# 4
Разбирасе Simple Smile трябва да се съчетае с тена на лицето, притеснявам се само, че ще си купя светъл и след 1 месец, когато хвана хубав тен, ще се наложи да си купувам още един...използвали ли сте специализирани фон дьо тен-и за слънчев загар?

# 5
  • Мнения: 5 500
На Кристиан Диор е с отразяващи частици, виждат се и през деня и на вечерна светлина.
Вече втори флакон използвам лесно се разнася, защото е спрей и съм много доволна.

# 6
  • Мнения: 319
Аз съм много доволна от муса на Мейбълин.Използвала съм само 2 фон дьо тена през живота си, така че не мога да дам много обективно и компетентно мнение. EmbarassedПредпочитам малко по-тъмни нюанси, но не трябва да са прекалено тъмни, защото става смешна картинка - тъмно лице и светло тяло.През лятото по принцип не използвам нищо друго освен гланц и спирала, но пък си слагам на Avene слънцезащитен крем /мисля , че беше 25 фактор/, който придава тен, т.е. стои като фон дьо тен
Аз ползвам същото и наистина се слива с кожата и не се забелязва изобщо, просто придава еднаквост Peace

# 7
  • Мнения: 27 524
Ползвам на Лореал обикновено. Тонът, разбира се, се определя от цвета на кожата на лицето. Мисля, че трябва да не се вижда, иначе става грозно. Особено ми е любимо да видя някоя наплескана с едно кафяво лице, като маска, и една бяла шия отдолу  Sick Храесвам и тези със светлоотразяващите частици, много шик стои. Има хубави ФДТ, но проба трябва  Peace Има и един нов на Ла Рош, мисля да го пробвам, ама няма да е сега през лятото.
Препоръчай ми някой със светлоотразяващи частици, плззззззз.  bouquet

http://www.lorealparis.co.uk/Catalog/product.asp?idObjLien=%7B2F … mMetier=Cosmetics

Ако не се лъжа, май има такъв на Ейвън или Орифлейм също  Thinking

# 8
  • Мнения: 565
Аз съм много доволна от този на Буржоа. Много приятна консистенция е и нямам проблеми с омазняването.

# 9
  • Мнения: 522
На Кристиан Диор е с отразяващи частици, виждат се и през деня и на вечерна светлина.
Вече втори флакон използвам лесно се разнася, защото е спрей и съм много доволна.

Peaceтози е перфектен и този на Буржоа е хубав

# 10
А тези с отразяващите частици, дали са подходящи за всеки тип кожа?

# 11
  • София
  • Мнения: 3 787
А каква е цената на диорския?

# 12
  • Мнения: 696
Аз харесвам тези двата на Макс Фактор - фен съм на марката.
     

# 13
  • Мнения: 5 500
А тези с отразяващите частици, дали са подходящи за всеки тип кожа?
Отиваш в магазина с чисто лице и пробваш, аз така направих.

# 14
препоръчайте ми ФДТ за смесена, чувствителна кожа.
ще си купувам ФДТ тези дни, но нещо кожата ми се раздразни и ми се ще ФДТ да не ме изсушава прекалено, да не е и сух.

Муса на Мейбълин как ще ми е? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт