Питанка-"кървене"?

  • 1 480
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 644
Имам едно странно питане!
От 2-3 дена забелязах ,4е след ходене до тоалетната имам лек розов секрет/примесен с кръв/ ?
В4ера бях на гинеколог-лекарката каза,4е не вижда проблем?Взе ми цитонамазка,но резултата ще е готов другата седмица.
Притеснявам се,правиме опити за бебе...Предполагам,4е или съм веднага след овулация или тепърва ми предстои овулация...Но такова нещо до сега не ми се е слу4вало????
Помагайте с предположения или подобни инциденти???

# 1
  • Мнения: 5 468
По време на овулацията се забелязват такива "явления". Ако е така - действай за бебе:).

# 2
  • Мнения: 7 716
Ако е само този цикъл, не обръщай внимание. Ако продължи и следващите месеци, тогава ще мислиш.

# 3
  • Мнения: 2 825
Понякога се забелязва такова кървене при овулация, дано да е това.
Късмет с бебеправенето Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 120
Така нареченото овулационно кървене. Случи ми се веднъж.
Мисля, че не е хубаво да се повтаря често, защото тогава може да е свързано с хормонални проблеми. Но сега действайте спокойно за бебе.

# 5
  • Мнения: 644
Мерси,моми4ета! Hug
Дано успеем да свършим нещо интересно! CrazyМного ми се иска ве4е,но...както вси4ки знаеме...когато му е писано! Praynig baby_neutral

# 6
  • София
  • Мнения: 932
pepeliashka  и аз имам още една седмица до "дамата в червено", но  вчера забелязах и аз такав секрет премесен с кръв и реших че гостенката е дошла по рано просто, но днес няма нищо само лекото зацапване  Sad и не знам какво значи, по принцип тоя месец не сме правили кой знае какви опити само веднъж и то веднага след като ми свърши  Rolling Eyes и сега се чудя newsm78  ще изчакам до утре.По компетентните момичета и мами тук може би ще имат отговор. newsm78

# 7
  • Мнения: 2 936
По време на овулацията се забелязват такива "явления". Ако е така - действай за бебе:).

понякога при спукване на фоликул,може да се появат леки розови течения.преди 3 дни точно поради тази причина ходих на лекар,само че нямах кървене,а много силни болки в яйчниците  Peace успех,ако искате бебче!

# 8
  • Мнения: 644
nellyani ,абсолютно същия слу4ай съм Wink
ако има бременност - още е рано да се "хване" с тест,нали?  Embarassed Crazy Thinking

# 9
  • София
  • Мнения: 932
nellyani ,абсолютно същия слу4ай съм Wink
ако има бременност - още е рано да се "хване" с тест,нали?  Embarassed Crazy Thinking

Май ще е рано, работила съм във фирма която продава тестове, и знам,че каквото и да пишат на опаковката то най често е за реклама  Close, обикновенно най-сигурно за верен резултат е теста да се прави едва след закъснението. И после разбира се най-добре лекар да потвърди двете чертички Heart Eyes.
Между другото ако някой който се тества има проблеми с бъбреците, нищо чудно да му покаже две чертички а да няма бременност, не винаги но се е случавло и това.И това го пишеше в листовката до колкото си спомням затова трябва да се чете внимателно.
Веднъж една жена ни се обади в офиса докато работех там и беше крайно изнервена, каза че е тествала мъжа си  #Crazy #Crazy #Crazy с тестовете за бременност които продавахме и резултата бил положителен Joy .Тогава се шашнах#Crazy#Crazy  и я прехвърлих на медицинското лице във фирмата той й обясни че най вероятно мъжа й има проблеми с бъбреците и не е зле да отиде на лекар бързо.Та такива работи смешки колкото искаш Simple SmileJoy

# 10
  • Мнения: 375
ЗДР И ОТ МЕН,НА МЕН МИНАЛИЯ МЕСЕЦ МИ СЕ СЛУЧИ ПО СЪЩИЯ НАЧИН ПРИДРУЖЕНО С БОЛКИ НИСКО ДОЛУ И РОЗОВЕЕЩО ТЕЧЕНИЕ,ПОСЛЕ СИ МИ ДОИДЕ НОРМАЛНО ТАКА ,ЧЕ МАИ НЯМА НИКАКЪВ ПРОБЛЕМ И АЗ СЕ БЯХ ИЗПОПРЕТЕСНИЛА

Общи условия

Активация на акаунт