Детска кошара- Bertoni или TCM или.....

  • 14 824
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Здравейте,
за първи път поствам тук и искам съвет. Търся си кошара за спане и игра и си мислех да купя TCM но никъде не мога да намеря в момента. За това взех да се заглеждам и по други, та си помислих за Бертони. Някой може ли да ми даде съвет???? Иска ми се лесно да се сгъва и разгъва, а като удобства мисля, че всички кошари са еднакви или се лъжа? Може и друга марка да си купя, но все още не съм се ориентирала.
Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 5 140
Ние имаме на ТСМ и е добра, доволна съм много. Използваме я за спане при майка ми. Успех и дано намериш.

# 2
  • Мнения: 35 891
нямам нито една от двете, но  мисля, че тази тема ще те ориентира http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=96768.0;all

# 3
  • Мнения: 60
Bubanka благодаря за линка. Ами честно казано съвсем се обърках  Shocked Явно всеки си харесва това което си има- което е логично. Ще трябва да отида и да ги видя на живо.

# 4
  • Мнения: 1 063
Ние имаме Бертони и ТСМ,разликата е, че Бертони има горно ниво и е по-удобно при новородено бебе, а ТСМ има едно ниво, но се сгъва много лесно и няма пръчки, всичко друго е едно и също.

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ние имаме Бертони, има прозорче за излизане отстрани, големи колелца, стабилна е  Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 4 127
Аз имам ТСМ - взех допълнително второ ниво - става за новородено. Лесно се сгъва и разгъва. Има си цип за излизане, когато детето е по-голямо. За парите си - не е лоша. Преди раждането - преди 10-15 дена - гледах кошара на ТСМ от тъмно синия модел в магазин на ТСМ на пазара Иван Вазов. Близко е до цветята. Но не погледнах колко струваше. Вече си бяхме взели нашата.

# 7
  • Мнения: 60
Stryper благодаря за инфото. От 1 месец (а може и повече) си търся ама на всякъде се е изчерпала. Аз и за още нещо се чудя newsm78 ТСМ няма преповивалка а си мисля, че без нея ще се чудя къде да преобличам бебо?? А ти от къде купи второто ниво и за колко?

# 8
  • Мнения: 919
Мисля, че в Малечко се продава второ ниво и е около 40 лв. Такъв спомен имам от разказ на моя приятелка Embarassed

# 9
  • София
  • Мнения: 946
Днес видях кошара на TCM в Big Shop на Аксаков, беше без второ ниво и струваше 115 или 119 лв.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 127
Второ ниво има в бебе маркет - не помня дали така се казваше магазина в кв. Ив. Вазов. На ABC Design е. Струва 49 лева. Аз взех нашето от форума. Същото е и пасва идеално на ТСМ. Не знам каква е цената на кошарата на ТСМ в Ив. Вазов, но няма да се учудя ако е 100-на лева.
А за преповиване  - има плотове за преповиване в метро за 25 лева. Не съм ползвала и си мисля, че може и без него. Преобличаме бебето на висока маса. Така съм свикнала и ми е удобно.

# 11
  • Мнения: 4 362
Ние сме с на Бертони кошара на две нива взехме от Метро на промоция за около 90 лв май  Rolling Eyes

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Nie ne si kupihme TSM,но ги гледах в склада им в Младост. Има доста теми къде е този склад Laughing И ако няма в момента сигурно може да се поръча. По спомени не беше повече от 70 лв.Там казаха, че може да се купи второ ниво и попивалник и да се сложат допълнително, но на нас не ни се занимаваше.....Купихме си на Хаук-Мини стар. Но аз мисля, че от евтините варианти Чиполино като че ли са най-хубави. А и за тях може да се провери в склада им на Илиенци. И май са си с второ ниво...

# 13
  • Мнения: 1 737
С/у военна болница има един магазин за бебешки стоки 2-ра употреба. Продавачката ми каза, че я затрупвали с нови сгъваеми кошари на Бертони, защото отдолу средния крак бил по-висок и подпирал гръбчето и децата не искали да спят в тях. Не знам за кой модел става дума, нито колко е вярно, но за това си купих нова, ТСМ. Вчера видях такава за 95 лв в ТСМ на ул. Раковски, м/у Славейков и ъгъла с компютърните магазини. Имаме и Чиполинска при другата баба, с 2 нива, за 150 лв и от нея съм по-доволна.

# 14
  • Мнения: 60
Ами намерих си ТСМ от Атракцион. Благодаря на всички за съветите. Сега май ще си търся обаче второ ниво тук из форума  newsm78 Ако някой има излишно такова - да пише.

Общи условия

Активация на акаунт