Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Набори
Джобни пари за ученик
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
105-109 от 109 отговора

При нас безплатните закуските не са толкова лоши -  понякога ги яде, друг път ги носи на нас. Ние с баща му също ги ядем. Аз му купувам и дюнери, и тая мания със здравословното хранене ми е смешна. Всички ядем едно и също, някой ако си мисли, че не яде боклуци и е по-специален - съм ок, щом така се чувства по-добре. Сега ако живее в планината и си сее лисец и гледа кози - бива.
За мен е важно да не стане пушач, да не пробва екстази и да прави секс с презерватив, едно зрънчо и един сладолед ще преглътна. Аз също съм била дете и също съм ги яла, дори и степче съм пила, пък сега с него си боядисват косата.
Цитирай

Бургас

Аз не съм съгласна. Много голяма част от болестите са от храната, която ядем. Не мисля, че това че ния сме яли боклуци, ни извинява да ги даваме на децата си. Та колко са възрастните с болни стомаси и да не говорим за бума на други тежки заболявания. А затлъстяванията- не са от марули, нали?
Ние също не ядем био или еко храни, но няма как да сравним домашно приготвената храна с дюнер, кубети или каквито и да е полуфабрикати, пълни с оцветители, консерванти и т.н.
Цитирай

Някъде по Дунава

Когато дъщеря ми беше 1кл на род.среща решихме да нямат джобни, а и лавката беше далече. От 2кл ги преместиха в друга сграда и ходиха масово да пазаруват. Дъщеря ми ходеше само след като се наобядва, защото тогава имат по-голяма почивка. Давах по 1лв, но нейни съученици са имали и 5лв. В дните, в които нямат училищна закуска или не и харесва съм давала 2лв или приготвям у нас закуска. Също така често правя домашни сладкиши и слагам в кутия или плод, ако за обяд десерта не е плод. Детето е много пестеливо и не винаги харчи парите.
За оценка не давам пари, но за свършена домакинска или др.работа да. Всъщност най-често награждавам с време на компютъра, защото обикновено ограничавам това.
Цитирай

За сега му давам 2лв., просто за да си има. Като за първи ден се е справил чудесно, купил си е само праскова 😁 Първи клас е , яде на стол, и отделно му правя сандвич за занималнята.
Цитирай

При нас безплатните закуските не са толкова лоши -  понякога ги яде, друг път ги носи на нас. Ние с баща му също ги ядем. Аз му купувам и дюнери, и тая мания със здравословното хранене ми е смешна. Всички ядем едно и също, някой ако си мисли, че не яде боклуци и е по-специален - съм ок, щом така се чувства по-добре. Сега ако живее в планината и си сее лисец и гледа кози - бива.
За мен е важно да не стане пушач, да не пробва екстази и да прави секс с презерватив, едно зрънчо и един сладолед ще преглътна. Аз също съм била дете и също съм ги яла, дори и степче съм пила, пък сега с него си боядисват косата.

Аз ядех шоколадче от онези малките кутийки от 0,10или 0,20 стотинки и ледено сокче. И имах невероятно детство.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
105-109 от 109 отговора