10-ти рожден ден....къде ще стане хубав празник?

  • 657
  • 3
  •   1
Отговори
Мили дами, имате ли впечатления от място на което може да се повеселят добре деца на около 10 години.Сина ми има рожден ден след 3 седмици и искам да го изненадам с хубав празник.Макдоналдс и КФС не стават - той не иска, а пък и наистина не е много забавно за тази възраст.Чакам идеи.

# 1
  • София
  • Мнения: 98
За деца на около 10 години е много подходящо да празнуват в боулинг залите. Организирала съм подобно нещо в боулинга на Студентски град. А сме ходили на рожден ден и в боулинга на София ленд, а има и в НДК. В Студентски град е най-голям. Децата си прекарват чудесно и се забавляват страхотно.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 958
Ние празнувахме на сина ми РД/ 10-ти / миналата година в приключенски парк  Коколандия.Всички деца бях супер доволни! Grinning

Ето сайта

http://www.kokolandia.com/

# 3
  • Мнения: 200
За деца на около 10 години е много подходящо да празнуват в боулинг залите. Организирала съм подобно нещо в боулинга на Студентски град. А сме ходили на рожден ден и в боулинга на София ленд, а има и в НДК. В Студентски град е най-голям. Децата си прекарват чудесно и се забавляват страхотно.

 newsm10 Но ние си направихме имен ден 14.02 в Макдоналдс на сина ми - беше много весело  Joy Joy зависи и от какичката която ги занимава а и от компанията, но той щом не иска  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт