Несебър ризорт

  • 5 071
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 252
Здравейте  Hug

Това  лято сме  планирали да ходим малко на  меренце в  Несебър. Получихме  много оферти за  хотели, но така  по картинки и рекламни брошури е  трудно да се  избере.
Повече  бих се доверила  на вашите  препоръки  Flutter
Имаме  възможност да  отседнем в 4 звезден хотел за  10 дни, так, че  главно се  интересувам от тях, по възможност да са  близо до централната част и плажа.

За сега се  колебаем м/у
Феста Панорама
и
Марина Палас

Някой от  вас  ходил ли е  в тези  хотели и какво ви е  мнението ?

Ще се радвам на  всякакви отговори и всичко, което ми напишете  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 116
Zdravei ! Prepora4vam ti kompleks ; "Bilyana Beach"...na samiq plaj e , s vatre6en i van6en basein.Tam otsqda i prezidenta.Strahotno e ! Peace

# 2
# 3
Миналото лято бяхме в Иберостар за 14 дни и останахме доволни. Предимствата са,че хотела е близо до плажа (северния),има много хубав външен басейн, а недостатъка е че е пълен с германци. Относно Марина Палас- далече е от плажа и е по-малък хотел в сравнение с Иберостар Феста Панорама.За Биляна бийч мога да кажа,че е близо до южния плаж.

# 4
  • Мнения: 252
Няма  отърваване  от тея  германци  Crossing Arms
То понеже  иберостар  мисля, че е немска  верига. Миналата  година бяхме пак в  техен  хотел само, че  на златните и май само ние  с  мъжа  ми дето  не  бяхме  германци там ...
Но най-се дразнех като отидех на рецепцията  и ми кажеха  добър ден  на немски  Sick
Или пък в  ресторанта на  хотела , нензнам защо , но много се нервих и постаяно ги поправях доста  рязко   Laughing
Но като изключим това бяхме доволни.
Да се  надяваме, че  в  Несебър ще са  по-побългарени   Grinning Laughing

# 5
Можеш да видиш хотелите  на веригата ИФА  НЕСЕБЪР РЕЗОРТ.Това са три четиризвездни хотела, които се намират между Равда и Несебър.Почти са на плажа  и работят по системата ОЛ ИНКЛУЗИВ.

# 6
# 7
  • Мнения: 252
Zvezdi, благодаря за предложението  Hug
Този хотел ми изглежда страхотно  Grinning За  съжаление е далечко от центъра  на Несебър, където ще е  по-удобно на  нашите  приятели да ходя  по нощни клубове  Laughing
Аз  не съм вече  много за разходки по нощите, но какво да се  прави трябва  да се съобразявам. Харесвам си го този и ще си го отбележа в  списъка за  догодина, живот  и здраве, когато ще имаме и бебка  с  нас Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 160
Отиди в Марина Палас и няма да съжаляваш  Wink

# 9
  • на морския бряг
  • Мнения: 30
И двата хотела се намират по4ти на самия плаж!В Марината гостите са по4ти и само англи4ани,докато във Феста-германци и много руснаци!И понейе съм престрастна сам с две ръце за Марина палас  Flutter

# 10
  • Мнения: 1 269
Цитат
Zdravei ! Prepora4vam ti kompleks ; "Bilyana Beach"...na samiq plaj e , s vatre6en i van6en basein.Tam otsqda i prezidenta.Strahotno e ! Peace

 newsm10

# 11
  • Мнения: 208
Марина Палас определено ни хареса, но храната не беше разнообразена и ни омръзна на втория ден. Басейна е много малък и доста студен за малки деца ( понеже се намира на покрива на хотела). Стъклото на масата ни се счупи, понеже още в на4алото имаше пукнатина и ни накараха да платим 180 лв за едно обикновено стъкло. Персонала постоянно недолволстваше за ниските заплати и понеже бяхме българи ни подминаваха без да ни изчистят апартамента всеки ден, което за мен е дискриминация.  Но като цяло си прекарахме много добре и апартамента ни беше страхотен с гледка към стария град. Като оценка им давам 5+ newsm78. Приятна по4ивка ви желая. Peace

# 12
  • Мнения: 252
Марина Палас определено ни хареса, но храната не беше разнообразена и ни омръзна на втория ден. Басейна е много малък и доста студен за малки деца ( понеже се намира на покрива на хотела). Стъклото на масата ни се счупи, понеже още в на4алото имаше пукнатина и ни накараха да платим 180 лв за едно обикновено стъкло. Персонала постоянно недолволстваше за ниските заплати и понеже бяхме българи ни подминаваха без да ни изчистят апартамента всеки ден, което за мен е дискриминация.  Но като цяло си прекарахме много добре и апартамента ни беше страхотен с гледка към стария град. Като оценка им давам 5+ newsm78. Приятна по4ивка ви желая. Peace
Благодаря ти, Цветулка Sunglasses
Най-после едно по-дълго и обосновано мнение.
Моля ви , момичета, ако не  ви затруднява, пишете  малко повече какво точно ви е  харесало на вас  лично в  дадения  хотел и какво не. Така информацията ще е  от  полза не само за мене , но и за други, които сигурно се  интересуват  от същото Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 9 900
Здравейте!
Някой има ли впечатления от това място. Чухме много хубави отзиви, но нищо за плажа. А мен точно това ме интересува. Ако някой знае нещо, ще съм благодарна!  Praynig

# 14
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Лана,аз няколко години подред ходя на Несебър,плажът е супер,особено южния,но задължително се плаща чадър.Иначе съм забелязала,че морето си е чисто.За това която питаш,нямам отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт