Ако бившата...

  • 5 678
  • 60
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 167
жена или приятелка на вашата половинка иска да се сприятели с вас, как възприемате това?
Случвало ли ви си е? Как си обеснявате това поведение?
А вие мъже, радва ли ви такова приятелство между бившата и настоящата?  Wink

# 1
  • София
  • Мнения: 985
Ами честно казано , нещо не ми  се струва много нормално . Дали не прави опити да се домогне отново до него?  То си зависи от конкретната ситуация и много неща де, може и да не е така. Аз бих подходила много предпазливо и въпреки всичко не бих я отрязала съвсем, за да видя за  кво се бори . А за приятелство, едва ли може да има такова, някак си противоестествено ми звучи . Айде няма нужда от такива приятелства. Не ми се е случвало такова нещо.

А и да добавя , хич не ми харесва идеята бившия и настоящия да са приятели .

# 2
  • Мнения: 3 569
Тя се познава с мои бивши. Няма проблем за мен. Виж, аз не искам да контактувам с нейни бивши. Не само, че не искам, а НЕ ИСКАААААММММММММ!!!!!!!!!!!!

# 3
  • Мнения: 1 172

А и да добавя , хич не ми харесва идеята бившия и настоящия да са приятели .

Ами мойте бивш и настоящ са добри приятели (не са се познавали докато съм излизала с бившия, аз съм ги заползнала впоследствие, когато съм преценила, че е удачно - т.е. няма за има наранени, застрашени и т.н.). Не виждам нищо лошо в това. Все пак генерално заключение не може да се прави - то си зависи от характерите им, от общите им интереси и т.н. Аз не контактувам с бившите на мъжа ми,  защото самият той не поддържа връзка с тях. Но не бих ги игнорирала, само защото са му бивши.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 744
Моя мъж познава някои от бившите ми. Нал в една компания движим, даже сме й приятели Simple Smile
Аз негови бивши обаче за приятелки нямам,
НЕ ИСКАААААММММММММ!!!!!!!!!!!!

# 5
  • Мнения: 109
Нямам желание да се срещам с тях.  NaughtyПознавам няколко и не ми е приятно да контактувам с тях.

# 6
  • Мнения: 46 488
Една от бившите на мъжа ми е женена за негов съученик и сме приятелски семейства.
Но връзката с мъжа ми е била има-няма 1 седмица  Laughing
Виждаме се по семейно му и с децата и се разбираме отлично  Hug

Мисля, че зависи от случая, има някой, при които ясно си личат намеренията  Laughing

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Има една бивша на мъжо с коята се познавах отпреди и сега като си идва в Бг даже излизаме заедно всички. Той обаче мои бивши не познава и сигурно няма особено желание.
Иначе не виждам нищо лошо....

# 8
  • Мнения: 765
 Аз нямам нищо против "бившата" на партньора ми , но всичко е индивидуално при всяка връзка . Специално в нашето семейство подобни драми няма и съм много щастлива за което. Напротив - разбираме се , поддържаме нормални отношения и смятам това за напълно нормално , при положение че са прекарали заедно 7 години от живота си , макар да са нямали брак или деца . Какво има да делим? Харесвам я и мисля че и тя мен .

# 9
  • Мнения: 670
Такова приятелство не съществува. Не го приемам.

# 10
  • Мнения: 2 180
Ха-ха-ха.По тоз повод да ви кажа,че тази събота "се наложи" да съм на една маса с двама бивши и жените им! /аз бях сама/
Беше ми супер,защото бях най-готината и им скрих топката. Mr. Green
Иначе по темата-безразлично ми е. Всъщност има една,която е водеща /няма да казвам къде/ и ТОЙ я е зарязал при това.Та тя ми е по-интересна,но никога не бих се сприятелявала! Знам че на него няма да му е приятно.
Аз също съм излизала с негов приятел преди да се запозная изобщо с него и вече не са приятели-момчето се покри просто. Laughing

# 11
  • Мнения: 2 479
За бившите му...приятелки чак - не мисля,но бихме могли да бъдем просто познати и при положение,че се засечем някъде да проведем някакъв нормален разговор.Мъжа ми обаче откача,като разбере че продължавам да поддържам приятелски отношения с един от бившите ми и едва ли би заел моята позиция...ревност ли,що ли? newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 4 493
Чак пък приятелки ....... ....  newsm78
Поднати - ДА - може, ама приятелки - НЕ. / Тови ми звучи , като че ли ще се опитва да се домогне до бившия си чрез новата му връзка или нещо такова  ooooh!/ Какво тя не може да го забрави ли, та търси начини и поводи да се навърта около него  newsm78 - без тия  #2gunfire
А имаше и въпрос към мъжете във форума. Никой от тях ли няма да отговори?

# 13
  • Мнения: 1 753
Определено НЕ ЖЕЛАЯ да се познавам с негови бивши, да съм приятелка още по-малко. Забранила съм му и той да поддържа връзка с негови бивши. За какво са му? Просто няма смисъл. Навремето са се чукали и за какво им е сега контакт, а? Да не искат пак да се чукат, а?  Rolling Eyes ПРедполагам, че той също не желае да познава моите бивши.

Уффф, ама много съм ревнива. По принцип пазя поведение с неговите приятели дори и с тези, които са ми неприятни - все пак приятели са му. Обаче ако се видя с негова бивша... Просто ще бъда безцеремонна.

# 14
  • Мнения: 1 393
Лично аз не искам,а и не бих се сприятелила с бившата.Не,че ме е страх от нещо,а просто не ме интересува миналото на мъжа ми,а още по-малко жените,с които е спал  Stop

Общи условия

Активация на акаунт