Какво хапват бебоците за вечеря?

  • 415
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 621
Здравейте Grinning
Ние сме почти на годинка и от известно не мога да я накарам да си пие млякото вечер.
Супите от детската кухня изобщо не иска да ги вкуси и напоследък вечер сме на сок и звънчо- това е единственото нещо което иска ooooh! ooooh! ooooh!
Не знам какво да давам, а знам, че чаша сок не е достатъчна за вечерното хранене Thinking
Ще ви бъда благодарна ако споделите как е при вас  Hug

# 1
  • Мнения: 27 524
Каши не иска ли да яде? Аз обикновено това давам. Кисело мляко с бисквити? Грис или овесена каша с АМ?

# 2
  • Мнения: 4 621
Не иска и кашите,опивах няколко пъти различни, ама не и не ... ooooh! ooooh! ooooh!
Яде плодови кисели млекца, които ги даваме понякога за следобедна закуска. Освен да пробвам и вечер от тях Thinking Thinking Thinking

# 3
  • Мнения: 5 790
Вики яде филия, намазана с масло и сирене. Много обича. Яде кашите на Хумана с удоволствие, но друга марка не иска и да помирише. Плодови кисели млекца - само йогурт. Яде и едни меки гевреци, дето са леко сладки.

# 4
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
ние си хапваме супичка и после АМ,но във вашия случай,както са казали другите мами кисело мляко или кашичка.

# 5
  • Мнения: 27 524
Замести тогава киселите млекца с плод или плодове пюре с или без бисквита и вечерта дай млекцата. Вътре можеш да натрошиш бисквити или да сложиш грис, хубаво става и да е по-хранително. Може и от бисквитената каша на Нестле, става супер. Пробвай, все нещо ще си хареса.

# 6
  • Мнения: 4 621
Благодаря  ви мамчета за съветите Heart Eyes
Ще продължавам да пробвам различни неща, дано все нещо да хареса Praynig

Общи условия

Активация на акаунт