Леко ръждиво зацапване. Какво да правя?

  • 3 285
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 242
В началото на бременността съм и вчера вечерта имах малко ръждиво зацапване. Как мислите дали е нещо сериозно и трябва ли да отида на лекар или просто е от инплантирането?

# 1
  • Мнения: 63
Да според мен трябва да отидеш. Нищо не ти пречи. Щом е леко някои бременни почти всеки месец по време на менструацията имат и доколкото знам няма нищо страшно , но все пак нека да те види лекар.

 поздрави Успех

# 2
потърси мнението на лекар .дано не е нищо сериозно.леко бременеене  bouquet

# 3
  • Мнения: 723
Имаш ли някакви болки? Дори и да нямаш, все пак иди на лекар, най-малкото да се успокоиш. Иначе както ти е казала vesi27, при някои жени е нормално Peace
Стискам палци всичко да е наред, лека бременност! Peace

# 4
  • Петрич
  • Мнения: 321
Да,и аз мисля че трябва да отидеш на доктор.Дано всичко е наред. Peace

# 5
  • Мнения: 4 978
Да,и аз мисля че трябва да отидеш на доктор.Дано всичко е наред. Peace

При мен имаше същия проблем и просто ми предписаха Утрогестан.

# 6
  • Мнения: 5 790
На лекар, за всеки случай! Дано не е нищо сериозно!

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Задължително на лекар.

# 8
  • в джунглата
  • Мнения: 916
отивай на лекар, при мен продължи цял месец.
успех

# 9
  • София
  • Мнения: 3 390
Отивай на лекар, още днес! NaughtyИ аз имах съвсееееем леко зацапване, но се оказа отлепване на плодното сакче. Изписаха ми лекарства и след няколко дни се беше оправило!

# 10
  • София
  • Мнения: 3 787
На всяка цена на доктор.Всички течения през бременността трябва да се следят от наблюдаващия гинеколог.
И при мен стана като при Beauty

# 11
  • Варна
  • Мнения: 974
Аз иамх същото по това време на бремеността следващия месец пак, и като теб се допитах тук, и пак получих същите отговори...така че както са казали момичетата отивай при Дофтора! Успех и не се притеснявай това обикновено е реакциа на организма, и се получава около датата на очаквания цикъл или овулация, при мен беше втория вариант.

# 12
  • Мнения: 3 042
На всяка цена на доктор.Всички течения през бременността трябва да се следят от наблюдаващия гинеколог.
Peace
И аз съм имала зацапвания и заради тях съм пила хапчета. Като бях бреми със щерката заради съвсем леко зацапване около датата на мензиса през 2 м даже и инжекции ми слагаха /прогестерон и папаварин ми слагаха/ и хапчета пиех.
Със сина съм пила само хапчета, но тогава ставаше дума за разположението на плодния сак /беше в рога на матката близо до трабата / и от там идваха проблемите.
Дано всичко да е на ред Praynig, но ако има нещо обезпокойтелно, колкото по-рано се вземат мерки толкова по- добре.

Желая ти успех и лека бременност!

# 13
  • Мнения: 242
Благодя ви за бързите отговори, още сега ще звънна на доктора

# 14
  • Мнения: 959
На доктор,задължително,нормално течение няма.

Общи условия

Активация на акаунт