Бунгала на "Арапя" или вилно селище "Лозенец"?

  • 5 096
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 415
Това е дилемата. Бунгалата са нови със сан. възел, кух. бокс и близо до морето, а ВС "Лозенец" е от двуетажни къщички тип финландски с хладилник /срещу 3лв. на ден  #Crazy/,също близо до морето /но не толкова/, по-оживено и с места за разходки... Ценита и на двете са около 50лв. на вечер.
Моля за съвет   bouquet

# 1
  • Мнения: 7 106
Аз нямам лични впечатление и от двете места, обаче нашата счетоводителка води внучката си миналата година (и тази също там ще ходят) , която е на 3 г. сега на Лозенец. Те бяха в почивната станция на някакво министерство, но впечатленията и от там са много добри (щом ще повторят  Grinning), каза че е спокойно, не е толкова претъпкано и плажа е чист и подходящ за деца.

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз съм фенка на Арапя. Вече два пъти бяхме там и тази отново ще бъдем. Много, много ни хареса. Под "ни" разбирам и дребните - много игра, много деца, близък плаж. За мен важното беше, че не мъкна наследничките или парцалките им и бунгалата са много чистички и удобни. Магазин - на 10м., капанчета - на 20м.

# 3
  • Мнения: 2 255
Имам лични впечатления само от в.с."Лозенец" от миналото лято ... на Арапя не съм била, така, че не мога да съпоставя и гласувам   newsm78, ако имаш конкретни въпроси питай ще ти отговоря с удоволствие  Wink

# 4
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
На бунгалата на Арапя се каним тази година да ходим за първи път и засега нямам впечатления, но миналата година като ходихме на Синеморец минахме през Лозенец и ми се стори много утрепано. Гласувах за Арапя.

Общи условия

Активация на акаунт