вече 2 месеца температура!!!

  • 940
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 532

Става дума за сестра ми,която преживя спонтанен аборт(16г.с.),бебето е отговаряло на 12.Последваха 2 допълнителна кюртажа(ужас),защото все беше "недоизчистена".Всичко това в рамките на 10 дни.От тогава сестра ми поддържа висока температура.Два месеца вече,сутрин е 36,7/8,а през деня 37,2/3.
Посетила 4 независими един от друг гинеколози.В крайна сметка казват проблема не е гинекологичен.Направи си пълни кръвни изследвания(последно преди месец) и бяха ок,хламиди също-ок.Посети и хомеопат също.
Моля ви помогнете!!!
Насочете ни към какъв специалист да се обърнем,какво да правим.
Благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
При децата като се изключат другите причинители, се гледа да няма бъбречни или пикочни проблеми като се поддържа температура.

# 2
  • Мнения: 56
Маика ми имаше такава температура в продължение на 3 месеца и тя така си пуска какви ли не изследвания и накарая се оказа че е от сливиците и се наложи да ги махнат след операцията всичко е наред ! УСПЕХ!
Виждам че си от Добрич маика ми ходи при д-р Хараламбиев - уши, нос, гърло, той я оперора, но наистина може и да е от бъбреците да си пусне урукултура !

# 3
  • София
  • Мнения: 6 259
Аха, ако не си е пускала за изследване урина, а само кръвна картина, би било добре да го направи. Междудургото такава температура може да се поддържа и на психическа основа, аз лично го правех около месец преди доста годинки, като излизах от пубертета...

# 4
  • Мнения: 647
Причините за това могат да бъдат хиляди.При мен също се е случвало това - поддържах висока температура в продължение на повече от година и половина.Изследвания си правих безброй-и нищо!Накрая изчезна от самосебе си.След това съм срещала още двама човека с подобен проблем .При единият се е появила след смърта на баща му и продължила около 2 г.пак безпричинно , а при момичето продължаваше и в момента-вече 8-ма година smile3511.И двамата бяха преживели някакъв стрес.Аз както установих в последствие също бях изживяла труден период преди "температурата".В никъкъв случай не искам казаното от мен да ви успокоява  и да отхвърляте други възможности ,напротив продължавайте с изследванията и консултациите със специалисти.Но при това което е преживяла нищо не е изключено.

# 5
  • Мнения: 5 790
Точно вчера личната ми лекарка ми обясни, че температура до 37.3 се приема за нормална, заради стреса, условията на живот и т.н.
БТВ, аз като съм си недоспала вдигам Т между 37.5-37.7, без да съм болна.

# 6
  • Мнения: 2 653
Извинявам се , че използвам тази тема- но аз пък винаги със с температура по-ниска от 36?!?И това ли  е ненормално?

# 7
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Извинявам се , че използвам тази тема- но аз пък винаги със с температура по-ниска от 36?!?И това ли  е ненормално?
Не това не е нормално посъветвай се с лекар мисля че има такава болест при която температурата е под 36 градуса това го знам от медицинско лице т.е мед.сестра.

Общи условия

Активация на акаунт