Чешки кухни Koryna?

  • 9 453
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 885
Здравейте,
Някой използвал ли е услугите на фирма за кухненско обзавеждане KORYNA???
www.koryna-bg.com
Кухните са чешки, ако искам по-ниска цена ми предлагат и изработка в София?!
Доволни, недоволни има ли? Надеждни ли са, макар да са толкова години на пазара?
Може ли да се разчита на добро изпълнение?
Благодаря предварително за отговорите!
Поздрави,
Нем
 Hug

# 1
  • Мнения: 1 305
Здравей, аз също сега се ровя за разни фирми и фирмички за кухненски мебели и модели.
На тази фирма има доста добри моделчета, но аз за първи път чувам за нея
Разбра ли нещо повече за тях

# 2
  • Мнения: 2 885
Да, ходих при тях на бул. Левски.
Имат лепенка за най-добър магазин от сп."Наш дом" на входа.
Предлагат да ми направят проект за кухня за 50 лв. /петдесет лева/.
Имат много неща, вкл. осветление, мека мебел и др.
Шефката ми има от 10 години тяхна кухня, правена в Чехия и по нейни думи не е мръднала.
На мен ми казаха, че правят кухните в Чехия /по-скъпите/ и в София /по-евтините/ според възможностите ти.
Все се каня да ходя да ми направят проект и още не съм....
Засега те са ми фаворит, да видим.
Кухнята в къщата на Биг Брадър е тяхна изработка.

# 3
  • Мнения: 1 305
А само в София ли имат магазин.
Айде като отидеш да кажеш, аз ако попадна на нещо и се реша и аз ще пиша  Peace

# 4
  • Мнения: 1 305
Сега видях, че то си пише къде са офисите  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 7 640
моя приятелка е супердоволна, плотът й е издържал на какви ли не издевателствау шкафчетата не са мръднали.
Имаше дребва неразбория с монтажа с батерията, но напълно в рамките на допустимото.
Дайте някакви примерни цени към момента Praynig

# 6
  • Мнения: 5 140
Много добре изглеждат и кухните и спалните.
А какви са горе долу цените на кухните?

# 7
  • Мнения: 3 161
Много съм впечатлена от моделите на кухните - страхотно разнообразие от стилове! Не мога да съм полезна с информация за фирмата, но ще следя темата синтерес.

# 8
  • Мнения: 7 640
обаче сайтът много ме изнервя с това "разгръщане" на снимките. Някой знае ли как да го игнор-на

# 9
  • Мнения: 22 531
моя приятелка е супердоволна, плотът й е издържал на какви ли не издевателствау шкафчетата не са мръднали.
Имаше дребва неразбория с монтажа с батерията, но напълно в рамките на допустимото.
Дайте някакви примерни цени към момента Praynig
PeaceТова казва и моя приятелка с такава кухня от 9 години.Какви са им цените.Едно време бяха скъпи.

# 10
  • Мнения: 7 474
 Grinning Много добри неща имат, а за цените някой да сподели newsm78

# 11
Моята кухня е на Корина и съм страшнодоволна.Ще я снимам и ще я покажа.За сега нямам никакви оплаквания.Аи най - важното е че моделите им за страшно красиви и различни от моделите на доста сруги фирми.  Hug

# 12
  • Мнения: 2 401
Моята е такава. Фирмата е надеждна, кухните са страхотни, моята е с лаково покритие и се притеснявах от надраскване, удряне и т.н. но до момента не мръдва, макар, че далеч не я пазя като очите си. Моята струваше около 4300 (само шкафовете).

# 13
  • Мнения: 7 430
Наистина има страхотни модели и взаимствах идейки, ама дали някой тук ще може да ги осъществи е друг въпрос Tired

обаче сайтът много ме изнервя с това "разгръщане" на снимките. Някой знае ли как да го игнор-на

Аз нямам такова "разгръщане" newsm78
Всяка следваща картинка отварям като натисна отгоре номер... Wink

# 14
  • Мнения: 2 885
Ходих преди време при тях и ми направиха проект, който не ми хареса. Кухнята струваше 3700 лв. Много добра цена.
Още съм на етап бани, до кухнята има време.

Общи условия

Активация на акаунт