От кога Милумил 2?

  • 423
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 968
Четох стари теми, обаче така и не разбрах... newsm78 От кога двойката? При навършени 5 месеца ли ?  Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 298
При навършени 4 месеца. Но ако искаш, можеш да започнеш и по-късно. Аз дадох след навършване на 5 месеца. Двойката е по-сладка и мирише много силно на ванилия, май я запече леко.

# 2
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Ами както си пише на опаковката от 4 месеца. Ние вече сме на Милумил 3 от 8 месеца. Какво по - точно те притеснява  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 968
Ми в стари теми пишеше, че педиатрите им казвали да започнат от 5-ти навършен или 6-ти месец, защото 1-цата била най-близо до кърмата. Когато едно ядене се заместело, тогава трябвало да се минава на 2-ка. Прочетох разни такива неща, които ме объркаха.
Днес навършихме 4 месеца и да започвам ли с 2-ка? newsm78

# 4
  • Мнения: 649
Ми в стари теми пишеше, че педиатрите им казвали да започнат от 5-ти навършен или 6-ти месец, защото 1-цата била най-близо до кърмата. Когато едно ядене се заместело, тогава трябвало да се минава на 2-ка. Прочетох разни такива неща, които ме объркаха.


аз му давам Хумана, но и на мен така ми казаха- да не следиш какво пише на опаковката, а в основна линия да се ръководиш по детето: ако то си се наяжда с 1-цата, няма нужда да му я сменяш... или може да се смени след като си заместила изцяло едно ядене. аз до преди 2 седмици си му давах от 1-цата, но започна да огладнява и преминах на 2-ката. с всяка по-голяма цифра се отдалечаваш по състав повече от кърмата и добавките към АМ са повече- ванилия, захар, нишесте

# 5
  • Мнения: 292
На опаковката пише след навършен 4 месец, но ние започнахме след 5тия така ни каза и педиатъра.

# 6
  • Мнения: 27 524
След навършен 4-ти месец  Peace

Общи условия

Активация на акаунт