без излишни килца, с отпусната кожа

  • 3 680
  • 21
  •   1
Отговори
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
от този отбор съм аз Peace
има ли други от моя? 

165 см съм, 50 кила, мога още два да махна от снажното си тяло, ама съвсем ще се отпусна Mr. Green
малко ако мога да дялна от страни на джоланчетата и вътрешната част на бедрата ще е чудесно и няма много да ми е проблем.
мразя да спортувам, имам един велоергометър, дето в момента е с роля на прахообирник и един уред за мързеливци с лепенки Crazyми и него ме мързи да го слагам.
от две седмици съм на гимнастика, правя една 10 минутки за краката и дупето...дали има файда или кел файда? newsm78
много съм нахъсана, кажете някакви упражнения за мързеливци, не много зорни  Blush

# 1
  • Мнения: 2 672
уффф, на мен ми трябват такива за вътрешната страна на баджуните Grinning ей там да махна 2-3 см Whistling

# 2
  • Мнения: 436
Оххх Харичка аз с моя опит стигнах до извода, че е добре да се практикува това което прави удоволствие. На мен ми харесва да бягам в близкия до нас парк около езерото. Хем се наслаждавам на природата, хем си потичвам и поддържам в форма. 3 дена в седмицата бягам по 2 часа, в останалите 3 дена съм на работа. Последния ми ден от седмицата е свободен за каквото ми дойде на ум.
Моите уреди и те събират прах на тавана горките. Мерака ми беше колкото да ги изпробвам и до там... И за това си бягам, хем се освежавам. И за гимнастика в къщи не ставам. Нито пък за силови упражнения,фитнеси и подобни.

Така че помисли какво би  правила с кеф и действай.
Пробвай да вървиш по дупе из къщи. Супер е за бедрата. Може пък да ти хареса. Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз съм в тоя кюп - слаба и МЕКА hahaha 160/45кг.
Меки и отпуснати места - корем и задник.
Кво правя - стягам дупето докато вървя. Иначе в къщи като не ме мързи и ме хване хъса - тае бо. Голям ефект виждам от него, но като спра да играя и мак омеквам. Като ме мързи - нищо не правя, само се гледам и си намирам кусури.
И аз чакам някой да каже упражнения за мързеливци, ама такива едва ли има. Явно си трябва спорт поне три пъти седмично. Rolling Eyes

# 4
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Пробвай да вървиш по дупе из къщи. Супер е за бедрата. Може пък да ти хареса. Laughing
ти ме уби Laughing
 hahahaсамо си се представям как си стържа задника по пода....ще пробвам Grinning

denis_d , поздравления за ентусиазма, който на мен ми липсва! Peace
5 пъти в седмицата е повече от страхотно, продължавай все така. аз ще се надявам на моите скромни упражненийца да видя някакъв резултат след месец или повече Blush
все пак нищо не губя Flutter

# 5
  • Мнения: 1 455
Бриана беше дала много хубави упражнения за дупето, със снимки. Темата е някъде назад, потърси я, ще ти е от полза.
За вътрешната страна на бедрата може да правиш клекове, но стъпалата са обърнати навън (встрани). Краката са отворени малко повече от широчината на раменете и започваш да приклякваш бавно и изправяйки стягай и седалището. Друго, което може да правиш е да легнеш в страничен лег. Краката са една линия с тялото и са събрани. Свиваш горния крак и може да го кръстосаш над долния или просто да го оставиш отстрани на другия. Долния го изпъваш максимално и завърташ стъпалото в контрашпиц, пръститие леко към пода. Започваш да повдигаш крака нагоре - надолу и така колкото можеш. Естествено, брой и си прави еднакви повторения с двата крака. Друго за вътрешната страна на бедрата е като седнеш на пода с изправен гръб, събираш длани и преплиташ пръстите на ръцете, а лактите са от вътрешната страна на коленете. Започваш да стискаш с колене, опитвайки се да ги събереш, а ръцете правят съпротивление. Така стягаш и отпускаш поне 2-3 серии по 20. След това само задържаш без да отпускаш за около 30 сек. Сещам се и още едно много добро - заставаш в поза като за клек (разтворени бедра с пръсти навън) и приклякваш колкото можеш. Задържаш така и отскачаш нагоре (пръстите на ръцете са събрани отпред, а лактите са в страни). Приземяваш се пак в клек. Упражнението е доста трудно, но много ефикасно.
Дано си разбрала всичките ми обяснения
поздрави и успех

# 6
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
danisport , много ти благодаря!  bouquet

ще се възползвам от тези много добре обяснени упражнения още от днес Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 5 317
Бриана беше дала много хубави упражнения за дупето, със снимки. Темата е някъде назад, потърси я, ще ти е от полза.

Ето я темата:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=94351.0

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз съм почти в отбора, защото съм без излишни килца, но не отпусната. От години правя всеки ден гимнастика, която включва упражнения за ръцете с леки тежести; клекове /описани са вече/, също танцувам минимум 15 мин. на ден - вкъщи. С това доставям неимоверна радост и на малката - обожава да подскача заедно с мама и си знае - сутрин след закуска следват танци. Трябва да ти кажа, че програмата не е кой знае колко натоварваща /щото и аз си падам малко мързел в това отношение/, но много ободрява и зарежда с настроение, особено втората част. Даже Калина вече има любими парчета - на Мадона.

# 9
# 10
  • Мнения: 433
И аз долу-горе се включвам в отбора, с тази разлика, че освен с корема си, с друга част от тялото нямам проблем. Килограмите ми са добре 55кг. - 170 см. Правя по двеста коремни преси на ден, но пак файда никаква. Как се прибира тази кожа идея нямам.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 164
Пробвай с каланетика - хем е мързеливо, хем дава ефект  Peace

# 12
  • Мнения: 386
- заставаш в поза като за клек (разтворени бедра с пръсти навън) и приклякваш колкото можеш. Задържаш така и отскачаш нагоре (пръстите на ръцете са събрани отпред, а лактите са в страни). Приземяваш се пак в клек.

Може би греша нещо, но много ми се натоварват колената от това. Иначе останалите са ми ок. Благодаря и аз!

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
За корема, мъжът ми каза, че бягане му е майката...Аз се учудих, нещо не ми се вижда подходящо, но той настоява.

# 14
  • Мнения: 5 606
За корема, мъжът ми каза, че бягане му е майката...Аз се учудих, нещо не ми се вижда подходящо, но той настоява.
И е абсолютно прав. Особено при по-бързо темпо-ефекта е много по-голям, отколкото коремните преси.

Общи условия

Активация на акаунт