прахосмукачка Zelmer ?

  • 3 084
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 136
Мили мами,
все още се колебая коя пряхосмукачка да избера? Вие похвалихте толкова модели, че ми е трудно. Общо взето се колебая между Zelmer Delfin 819 с воден филтър и HEPA и Zelmer Profy Aqua Trio перяща? Коя според вас е по-добра? С коя от двете може да се ползва и турбочетка? Първата била с 6 филтъра.Има ли смисъл от толкова много накрайници, както при втората?Трудно ли се сменят сухото (с торбичка) и мокрото почистване при втората, защото при първата става въпрос за 2 отделни контейнера, които просто се разменят!Перящата пере ли въобще? ooooh!

# 1
  • София
  • Мнения: 98
Перящата прахосмукачка на Zelmer май е най-неуспешната покупка, която съм правила. Много е тежка за всекидневно чистене, водният филтър не върши кой знае каква работа, а почистването му е доста трудоемко, що се отнася до това дали пере, според мен по-скоро мокри. Така ми стои, а е доста обемна и се чудя къде да я сложа. А и не знам на кого да я продам. Освен това забравих да кажа още нещо. Хартиените й торбички са много малки, бързо се пълнят, тъй като имаме куче се налага да е сменям да всяка второ почистване. Сега си купих Philips universeq 1800W,въртяща четка, голяма торбичка, лека. Страхотно съм доволна.

# 2
Моята също е Zelmer с воден филтър и перяща и съм много доволна имам куче и котка и за първи път като чистя зад мен нехвърчат косми
 newsm79 newsm79

# 3
  • Мнения: 1 209
моята е малка "зелмер елф" защото сме с ламинат, но е много мощна и лека, доколкото разбрах на вси4ки зелмери, които имат извод на корпуса може да се сложи турбо4етката
аз съм много доволна Simple Smile

# 4
  • Мнения: 834
 newsm10 Зелмер Профи Аква Трио - перяща. Родих се с нея. Сага ще правим комбинация на паричките с една съседка за турбочетката, че и тя има същата прахосмукачка.
И другите 2 модела са добри, зависи дали искаш и да переш с нея. С моята пера, Naughty но не с техните препарати, а с Вениш.
Защо не пуснеш анкета и ще си направиш преценката?

# 5
  • Мнения: 175
Бих ти препоръчала Зелмер Профи Аква Трио.Много съм доволна.

# 6
  • Мнения: 335
и ние сме със Zelmer  и сме много доволни

Общи условия

Активация на акаунт