Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Дом
Дом
15 751 членове Включете се
 Покажете си детските стаи - тема 24
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
120-127 от 127 отговора

Съвсем не, точно Сливница и околностите визирам. На Илиенци въобще не си и помислям да стъпя, ако ще да е последното място за пазаруване на пердета на света.  ooooh!
Цитирай

При условие, че прозорецът е малък бих заложила на едно перде. Но давам и идеята да се купи десетина сантиметра повече, които (ако след време не ти харесва) да отидат в шевове при направата на две отделни пердета. Нашият прозорец е 1.40м. пердето е едно.
Цитирай

Барбаронче, колко в голям прозореца? Нашият е малък, към метър и половина горе-долу. Мислех, че ако взема 4 метра перде, ако го направя 2 х 2 дали няма да е грозно?
2,30  м е прозореца, с релса 2,80 м.
Ако детето реши да си зяпа през прозореца, без да гледа през перде /макар и прозрачно/, ще има да го дърпа настрани.

При условие, че прозорецът е малък бих заложила на едно перде. Но давам и идеята да се купи десетина сантиметра повече, които (ако след време не ти харесва) да отидат в шевове при направата на две отделни пердета. Нашият прозорец е 1.40м. пердето е едно.
Удобно ли е едно според теб?
Цитирай

Да. Имам едно тънко перде и една завеса, която да се върже и интериора, да пази и от светлина. Въпреки, че имаме и външни алуминиеви щори, чиято цел е по- скоро да пазят от шум. Да ви кажа до сега нито едно от децата не си е махало пердето, за да гледа през прозореца. Просто няма какво да гледат.
Цитирай

При нас прозорецът е 1,50 и малко, иначе корнизът ще дойде към 1,80. Така или иначе пердето ще е 4 метра, наистина не знам обаче дали е по-удачно да е цяло, или да го разделя. Ще мисля още малко и да го купувам, че нямам много време. Smile

Да ви питам ученическите бюра стигат ли ви, за да приберете всички учебници, тетрадки, пособия и т.н. или ползвате и допълнителна мебел за тези неща. Каква? Ние имаме сега едно малко бюро, аз искам да купим по-голямо, но се чудя какво още да добавя към него за съхранение тези неща. Не обичам учебници и моливи, въргаляни по мръсните ученически чинове, после да стоят до чистите книги, списания и музика вкъщи, предпочитам тези "външни" неща да са прибрани някъде отделно.
Цитирай

Ученическите бюра не събират нищо. Има цяла етажерка 8 рафта и 4 чекмеджета за училище.

Пердетата само пречат. При нас беше нон-стоп дръпнато настрани...
Цитирай

И при нас беше така - в бюрото много малка част от нещата, останалите прибирах в друг шкаф в старото жилище, но сега искам мястото за учене с всички съпътстващи го боклучки (защото да, освен учебниците и тетрадките от училище постоянно цъфва вкъщи някоя глупост, която са творили по "Домашен бит" и трябва да се довърши за другия път, тоест не може да бъде изхвърлена моментално), да го организирам като хората. Колебая се към какво да се насоча - някаква библиотека, стенни рафтофе или от тези по-ниските шкафове за съхранение.  newsm78 Откритите рафтове на PAX-а ни решиха проблема с домашната литература, списания и любими неща и само за това остана да помисля. Има още много място в стаята, но не искам и да я претрупвам.
Цитирай

Някъде на път....

Tanu-to, много интересно ми стана вашето легло.
Може ли снимка?

Ето едно такова изтеглящо се легло, тип сандвич:

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
120-127 от 127 отговора