Възможно ли е да съм бременна?

  • 2 236
  • 6
  •   1
Отговори
 Simple SmileЗдравейте!Казвам се Ели.За първи път пиша във форум,но тази тема много ме вълнува.С приятелят ми искаме да си имаме бебче,за това работим усърдно откакто ми свърши цикълът миналия месец.За жалост той не е в града от една седмица и толкова мина от последният ни контакт  Sadпреди това винаги сме се пазили и искам да знам,дали е възможно да съм забременяла.Имам някакви странни усещания-от около седмица постоянно ми се спи,много съм жадна,пия много вода.По принцип не закусвам пия само кафе сутрин,но от скоро се събуждам вече гладна.Вчера си правих тест,но излезе само 1 черта Cry.
Възможно ли е да е рано още за тест,дали това което чувствам са симптоми на бременност.До следващия ми цикъл има около 2 седмици.
Ако някои може да ми помогме с мнение,моля ви пишете ми!
Ели Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 183
Не ми стана ясно, кога по принцип трябва да ти дойде?
Но ако не ти е закъсняло, възможно е затова да не отрицателен теста!
Изчакай да ти закъснее и тогава пробвай пак с тест!
Дано да е бременност Praynig

# 2
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Кога ти е датата на последната менструация?
Тест за бременност е хубаво да се прави на датата на очакваната менструация. Ако го правиш по-рано е по-вероятно да е отрицателен и да се разочароваш.
Не мога да разбера как така до следващият ти цикъл има още 2 седмици?  newsm78 Ако е така, то сега би трябвало да е моментът за действие...
Прочети в Библиотеката има доста информация за бебеправенето и успех!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Възможно ли е да е рано още за тест,дали това което чувствам са симптоми на бременност.До следващия ми цикъл има около 2 седмици.

Единственото положително нещо 2 седмици преди цикъла би било тестът за овулация. Няма как да си бременна в този момент, още по-малко да имаш положителен тест за бременност. Той показва резултат на датата на менструацията.

# 4
  • Мнения: 2 120
НЕ СИ БРЕМЕННА, поне толкова рано не може да имаш признаци.
ПО- СКОРО си С ПРЕДСТОЯЩА или минала преди ден ОВУЛАЦИЯ.
Когато жената чака ову получава някои от БРЕМЕННИТЕ симптоми, като ГЛАД, може и ГАДЕНЕ, болки в корема, гърдите и др.

# 5
  • Мнения: 2 825
Две седмици преди цикъла, най-вероятно е да си в овулация в момента.
Така че, ако имате възможност действайте тези дни по въпроса и дано стане, стискам палци  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 57
И аз мисля, че може би сега си в овулация. Тест се прави не по-рано от дата на меструацията. А има го и другото положение. Така силно да искаш да имаш бебе, че да си взела тези симптоми за реална бременност. Казвам го защото и при мене така се получи. Така силно исках, че усещах симптоми на гадене, болки в гърдите и др., тъй като бях прочела доста за това, което трябва да усеща една жена при ранна бременност. Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт