portable washing mashine/ca

  • 503
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 224
извинявам се 4е пускам темата отделно от темичката на канадските мами,но въпросът ми е отправен именно кам тях.Ние живеем в кондо,под наем но искам да имам собствена пералня.Интересуваме от къде мога да си намеря така наречените potable washing mashine.Като се рових из нета даже попаднах на перални тип европеиски,които  също са и  dray-ари.Но като бях в магазин  и разпитвах относно драерите ми казаха че те използват много електри4ество и с две думи не стават за апартамент,тъи като нищо друго не трябва да баде вклчючено в ел.мрежата.Приемам всякакви съвети за разумно решение на проблема Rolling Eyes

# 1
  • Canada
  • Мнения: 1 773
От година и половина си имам това чудо - http://www.haieramerica.com/products.php?pid=67
Буквално всеки ден я пускам. Продава се само в "The bay" и много бързо се изчерпват бройките.
Един месец след като изтече гаранцията се развали, а сервиз в Канада няма. Познат, на познат на приятел я оправи и сега пак си я ползвам.

# 2
  • Мнения: 224
Mersi mного Снежи,непременно сте проверя в THE BAY,а и предполагам 4е по и-нет мога да порачам..А как стои въпроса с нормалните размери перални,има ли някакъв шанс да намеря нещо,което да мога да ползвам в кондо?

# 3
  • Мнения: 636
Моята беше нормален размер. На колелца. Криех я в килера  Crazy Марку4ите се зака4аха за мивката на банята с едно щракане. Много удобна.
На мивката на кухнята пък зака4ах съдомиялна маш.  Embarassed Изобщо - пълен преразход  на ток и вода  Mr. Green Не се е слу4вал проблем с тока (да примига или да горят бушони). Мисля, 4е наро4но поддържат слуха, за да не се отпускат хората да вкарват уреди всякакви.

Проблемът със сушилните в блоковете е, 4е парата от сушенето няма къде да се отделя.
Ето линк към моята пералня. Освен като подвижна, след време можеш да си я ползваш като нормална - има допълнителни марку4и за свързване по нормалния  на4ин. Излезе към $800 с таксите. Купихме я от The Brick, но ако не се лъжа имаше ги и в Leon's.

http://www.thebrick.com/Application/Cart/BuyRoom.asp?TraderID=34 … F1%2DE3389EF739F1

Последна редакция: вт, 09 май 2006, 18:19 от Gery R.

# 4
  • Мнения: 224
Super момичета,много се надявам да намеря възможно наи-скоро  да се обзаведа с пералня Rolling Eyes Гери,при нас маи наистина тока доста са го ограничили ,защото зимата имах включена малка духалка /застото беше доста студено  в блока/ и като  включвах сешоара и ни изгаряха бушоните-вече съм специалистка в сменянето на бушони Mr. Green,но ние имаме планове евентуално да сменим блока,така че само да намеря пералня и сте си купя:) Съдомиялната и тя е в списъка за покупки:) Струва ми се че днес сте ходим с мъжо по магазините. Благодаря ви много за отговорите  bouquet

# 5
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Моми4ета извинявайте,4е ви се намъквам в темата по терли4ки,но ми стана много интересна тази конспирация с пералните и съдомиялните. Thinking ЗаЩо трябва да си ги слагате нелегално?
Кондо предполагам е като тукаШното кондоминио т.е блок,кооперация. Как са правени ел.инсталациите,4е горят толкова лесно буШоните.  #Crazy
Аз не мога да си се представя без моя пералня и миялна маШина.  Embarassed
Сори за ОФФа  Rolling Eyes

# 6
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Макдирокче, тук по договор е забранено да имаш в апартамента си пералня, сушилня и миялна. Обикновено в мазето на сградата има голямо помещение с перални и сушилни. Канадците са маниаци на тема вредни газове, отпадъчни води и т.н. Предполагам, че една от причините да е забранено ползването по апартаментите е, че няма специални канали за отпадните води, а и самата канализация не е пригодена. Разходът на ток също е основна причина. Общите перални и сушилни са платени, а от вкъщи няма как да те хванат колко ток хабиш (обикновено в сумата за наема влизат тока, водата и отоплението), за да плащаш допълнително.
Дот, когато ние търсихме пералня, изискването ни беше да е възможно най-малка, за да може да си стои постоянно в банята и не съм гледала за по-голями.

Общи условия

Активация на акаунт