кърмене и лунна диета!?

  • 1 035
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
С риск, да ме нахокате   People No Good - ще питам - мога ли да спазвам лунната диета /макар и не в харт-варианта й/ и да кърмя, т.е. диетата да не ми се отрази на количеството и качеството на кърмата ми?! newsm78

Или имате ли друга по-добра идея за някакво ограничаване в яденето!? Аз определено си се ограничавам, но това не ми личи... smile3511

Предполагам, ме разбирате, като се погледна в огледалото и видя тоз голям корем... cry Banghead #2gunfire

# 1
  • Мнения: 4 242
Доста малко ти е бебчето за да си правиш опити с гладуване, за това моят съвет е недей!
Лактацията ти е още неутвърдена и нерегулирана, бебето суче недостатъчно и не дотам качествено, внимавай да не си направиш беля все пак.
Аз я пазих тази лунна 3 пъти, но едва сега когато дъщеря ми е на 1.6г и не е зависима изцяло от кърмата. Въпреки всичко я карах на мляко и ябълки.
Първото което е- рязкото отслабване не се задържа.
Не е маловажен и факта, че при бързо отслабване се отделят токсини от организма и естествено се наслагват в кърмата, от там доректно отиват при детето.
Нищо чудно от глад да ти намалее занчително кърмата и да се сдобиеш с едно ревящо нервно бебе. Най- малкото дискомфорта който глада ще предизвика у теб ще се отрази недобре на количеството кърма.
Корема го работи с коремни преси, повярвай помага много! Ограничи до минимум сладкото и тестяното. Само с кърмене на ден гориш около 800 калории, значи ако се храниш нормално и внимаваш какво хапваш съвсем скоро ще влезеш в релси. Peace
Абе потрай малко, всичко ще си дойде на мястото!

# 2
  • Мнения: 2 631
Мери,
много ти благодаря за мнението!!!  Flowers Bouquet

Абе, знам си аз, че не бива, ама исках да го изкоментирам с вас! Rolling Eyes
Но пък ограничаването на тестеното и сладкото, което почти не ям, няма да се отрази на кърмата - нали!? newsm78

За коремните преси ще почакам още, че съм секцио.

# 3
  • Мнения: 663
Без това от лунната диета няма голям смисъл, когато имаш да сваляш повече килограми, тя е по-скоро за пречистване на организма и тонус.Защо не опиташ някакъв по-продължителен хранителен режим, аз например съм на НВД и мисля, че е доста здравословен начин на хранене, подходящ за кърмачки.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 823
Да,ако намалиш тестените изделия и сладкото няма да повлияят на количеството и качеството кърма,стига изобщо да не ги изключиш.Сега организмът ти има нужда и от тях.Simple Smile
И наистина не бързай с отслабването,всичко ще си дойде на мястото,само имай търпение:)

Общи условия

Активация на акаунт