Бременна съм!

  • 2 692
  • 47
  •   1
Отговори
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
здравейте моми4ета.да ви се похваля.и аз видях двете 4етри4ки тази сутрин.и температурата ми е 37.35.бременна съм newsm44 newsm53боже колко съм щастлива.цял ден немога да си намеря място.в 6 4аса съм на лекар и ще докладвам.благодаря ви моми4ета за вси4ко.и няма да ви напускам ей.така свикнах с вас.пожелавам ви скоро да видите и вие така желаните 4ерти4ки.
мариетке 4естито мила.айде след 9 месеца ще гушкаме и двете здрави беб4ета newsm51 smile3525

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Браво Добито! Честито! Ама не хукваш ли много рано на лекар  newsm78 И да докладваш после  Party

# 2
ЧЕСТИТО ДОБИ!!!СЛЕД 9 МЕСЕЦА ДА СИ ГУШКАШ СЛЪНЧЕВО БЕБЧЕ!МНОГО КРАСИВИ ЕМОЦИИ ТИ ЖЕЛАЯ!!!ПРЕКРАСНО Е ОТ ПОНЕДЕЛНИК ДА СЕ ПОЧНЕ С ТАКИВА НОВИНИ! smile3505 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

# 3
  • Мнения: 1 029
Ей, Мариетка и Добито...много се радвам и за вас!
Леки бременностти, мацки и хубави бебчета!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
ще ходя да ми пускат кръвен тест.защото шефа ми бърза да разбере дали наистина съм бременна за да знае какво да прави.пък и за по сигорно де Mr. Green

# 5
  • Мнения: 14 471
Ей Добито Честито и от мен - много хубаво е наистина като има такива прекрасни новини още в понеделник. айде лека бременност и сладко здраво бебе от мен. много щастие ти желая и мъжът ти да рипа от щастие и той newsm35 newsm35

# 6
  • Мнения: 806
Ей как се зарадвах-браво Доби, честито мила   bouquet
Леко бременеене и здраво бебче накрая. baby_neutral Hug  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 765
ДОБИ СУПЕР, СУПЕР!!!
Как се зарадвах само... Hug
Ето сега с Мариетка, ще си бременеете заедно... newsm51

Хубави, умнички и здравички бебенца ви пожелавам и на двете! newsm30

Леле, много се развълнувах наистина....

# 8
  • Мнения: 1 951
Честито мила   bouquet

# 9
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Честито! Лека и безпроблемна бременност ти желая!   bouquet

# 10
  • Мнения: 1 950
Ейййй Добито, така се зарадвах Laughing Joy Joy Joy

Честити ти чертички мила  bouquet
Айде успех и от тук нататък, и след 9 месеца един страхотен бебок Hug

# 11
  • Мнения: 1 035
                                                        bigdance2  newsm44      love001



4ЕСТИТО БЕБ4Е!

# 12
  • Мнения: 417
Цестито!!!
Пожелавам ти лека бременност и много сладунско, здраво бебце.  ylinfant

# 13
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
току що се върнах от доктора.както си знаете нищо не се видя още ама ние само да пробваме.много беше мил с мен Simple Smileказа 4е няма смисал от кръвен тест при положение 4е имам един положителен тест,но ми направи пак тест от неговите и пак положителен Mr. Greenв момента съм най щастливата жена на света.благодаря ви много за 4еститките.да ви се връщат тройно  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 925
   bouquet Бравоооо, много се радвам за теб ! Леко бременеене !     bouquet

Общи условия

Активация на акаунт