сутиен за кърмачки или такъв с предно закопчаване?

  • 1 110
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 877
мами,
кое от двете да ползвам?
благодаря!
  bouquet

# 1
  • Мнения: 6 243
Аз не ползвам нито едно от двете.
Може и да е удобно, но така се случи, че с първото дете не намерих сутиен нито за кърмачки, нито с предно - гърдите ми бяха огромни и бях щастлива, че изобщо си намерих сутиен. В началото носех едни ластични спортни сутиени на Триумф - те са много меки (без банел са) и ми бяха втого удобни, а и лесно можеше да се кърми, без дори да ги разкопчаваш отзад.

След като се регулира лактацията, си нося старите сутиени. Аз си обичам "тантелени бильо", държа си на меката чаша с банел и не мога да се накарам да ходя със сутиени за кърмачки.

# 2
  • Мнения: 559
сутиен за кърмачки,аз ползвам и съм много доволно. Внимавай като го купуваш защото има и големи ментета. Моят е на intimates ReflectionS и струва 33лв много е добър, но си купих и един от ел.магазин Данет за 18 лв и беше невероятен боклук. Така че се ориентирай по цената. Чух също, че и на Триумф били хубави. Успех!! Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 2 164
Сутиен за кърмачки  Peace Наистина се оказа много удобно нещо. Изключвам външният вид, разбира се  Wink. Аз също ползвах на Reflections и съм много доволна. На Триумф им бяха много отпуснати моделите и не ми допаднаха.

# 4
  • Мнения: 631
аз ползвам сутиен за кърмачка на Рифлекшънс - изключително съм доволна.
може да си го носиш навсякъде в смисъл изглежда елегантно дори под тясна блуза, много е удобно закопчаването, самия сутиен е супер материя .
Но каквато и марка да избереш определено си вземи сутиен за кърмене

# 5
  • София
  • Мнения: 1 877
mami, благодаря, а откъде да купя reflections?

# 6
  • Мнения: 272
Съжалявам, но наистина евтините са големи боклуци. Имам черен от страхотна материя Анита от Премаман за около 50 лв. Него си купих последен, а преди това 3 броя други, защото се скръндзах. Но, купи си само един сега, защото после ще ти се промени размера.

Общи условия

Активация на акаунт