? за ВИП залата за раждане в Св.София

  • 525
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 350
Мили мами,
раждали ли сте с таткото във ВИП залата на Св. София?
За това се плаща 200лв, но трябва ли задължително да се ангажира и лекар, т.е.  да се платят още 500лв???

Ако нямаш лекар дали биха казалли, че "залите са заети", а и човек няма шанс да провери дали е така.....

# 1
  • Мнения: 1 204
Привет,незнам дали е такар и аз прочетох в сайта,4е са такива сумите,т.к. и аз смятам да раждам в Св.София,ти при кой доктор си? Нашия татко каза,4е не може да гледа как ще ме боли :crazyeyes:4естно казано и аз съм на това мнение,не държа да присъства Grinning

# 2
  • Мнения: 197
Аз раждах с таткото във ВИП зала и платихме 200лв. без предварителни уговорки к.с когото и да било. Сега доколкото знам задължават и за избор на лекар т.е. още 500 лв. или общо 700. Може да отидеш на у-щето за родители, което е безплатно и да получиш повече информация там Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 878
ВИП залата ма смисъл само ако искаш и таткото да присъства на раждането, иначе ще ти е все тая дали напъваш сама или изпълнението е хорово  Mr. Green. Аз бих си избрала лекаря при който да родя  Peace

# 4
  • Мнения: 554
Сега доколкото знам задължават и за избор на лекар т.е. още 500 лв. или общо 700.
Точно така! Сега те задължават да си избереш лекар и след това може да си избереш и раждане във ВИП зала!  Peace
Това го казаха сега като бяхме на училище за бременни!

# 5
  • Мнения: 967
Ние раждахме във ВИП зала с таткото - платихме 200лв. Не е необходимо да си избираш лекар. Аз раждах при екипа, който в момена беше на смяна - много съм доволна. Мъжът ми е много щастлив, че преживяхме раждането заедно, а и на мен ми беше много по-спокойно така. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт