кажете нещо за столчето chicco happy snack

  • 1 524
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 498
гледах го на снимка и много симпатично ми изглеждаше, доколкото разбрах има и нива за височината newsm78
ако някой го е ползвал  да сподели дали е доволен Hug

# 1
  • Мнения: 3 457
Като дизаин много ми допада,но сме още много малки за столче иначе бих си го купила Joy

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Столчето е много хубаво,но няма различни нива на височината,това го имат другите столчета на Чико от 270лв.Но пък и така си е добре,има 3 положения на облегалката,което го прави удобно и за по-малко дете,но според мен преди 6-7 месеца няма смисъл.Табличката се сваля,лесно се почиства,дамаската е PVC,също лесно за поддържан,Отдолу има голям кош.в който събирам всякакви играчки.Много е стабилен стола,това според мен е най важното. За мен проблем е че детето ми се храни изключително трудно,размазва храна навсякъде,давам му бисквитки или корички хляб и когато го сваля от стола ми трябват 15мин да го почистя от трохите,които са се нацвъкали във всички възможни цепнатинки.

# 3
  • Мнения: 498
Столчето е много хубаво,но няма различни нива на височината 
а това минус ли е с височината или и така става? newsm78

# 4
Mislia, che visochinata niama goliamo znachenie. Stolcheto e mnogo udobno, stabilno i lesno se pochistva. Beno e zaspival v nego:) A i ctenata e priemliva 140 lv. Ako darjish obache da se promenia visochinata razgledai stolchetata na Chipolino te mnogo prilichat na tezi na Chicco ot 270 lv., no sa 160. Na ul. "Kostenski vodopad" /Emil Markov/ ima edin bebe magazin v koito sam gi vijdala. Ako imash pat na tam mojesh da go razgledash i da si pretsenish koe da si izberesh. Chicco e leko i udobno za prenasiane. Priatno pazaruvane:)

# 5
  • Мнения: 498
Mislia, che visochinata niama goliamo znachenie. Stolcheto e mnogo udobno, stabilno i lesno se pochistva. Beno e zaspival v nego:) A i ctenata e priemliva 140 lv. Ako darjish obache da se promenia visochinata razgledai stolchetata na Chipolino te mnogo prilichat na tezi na Chicco ot 270 lv., no sa 160. Na ul. "Kostenski vodopad" /Emil Markov/ ima edin bebe magazin v koito sam gi vijdala. Ako imash pat na tam mojesh da go razgledash i da si pretsenish koe da si izberesh. Chicco e leko i udobno za prenasiane. Priatno pazaruvane:)
благодаря ти за предложението, но май предпочитам да е на Chicco  bouquet

# 6
  • Мнения: 63
Преди 2 седмици бях писала в подобна тема:
Ние преди месец и половина си взехме столчето на Чико (Happy Snack). Избрах го заради
- стабилността му
- широка седалка (за да ги ползваме по-дълго)
- всевъзможните колани + предпазитем да не падне между краката
и не на последно място, защото имам вяра на тази марка;
в коша от долу държа всичките играчки на малкия; когато избирах гледах и по-евтините модели .. и по-скъпите, но избрах по-малко екстри с по-сигурно качество;
успех в избора

А относно височината на стола: пасва перфектно на нашата маса (стандартна височина)
До сега не съм си помисляла "ако можеше да се регулира на височина...." Wink

# 7
  • Мнения: 1 114
И ние сме с такова и съм доволна. Освен това има колани за през раменете. Не че на мен ми се налага да ги използвам. Моето дете е кротичко.
Някои мислят, че липсата на колелца  е недостатък, но не съм убедена в това. Дали нямаше да го бута насам-натам.
И към казаното само да добавя, че кошът отдолу побира мноооого книжки и играчки и Марти се забавлява да ги вади и прибира.
Когато се учеше да ходи, се подпираше на стола и надзърташе вътре. Много беше смешен.

# 8
Още един глас ЗА столчето. Ние го ползваме вече половин година и нямам никакви забележки. Стабилно, сигурно и удобно за детето, лесно за почистване, на добра цена. 

# 9
# 10
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Много е удобно.
 Hug

# 11
  • Мнения: 4 187
Страхотен стол  Peace! Удобен, ергономичен, стабилен, красив......... Цената също не е за пренебрегване.

# 12
  • Мнения: 498
е като гледам този ще е май.... Grinning
при толкова много доволни мами Heart Eyes
само един последен въпрос- а дали може да се оставя за 1-2 минути само в стаята бебето-на столчето де (докато взема нещо от другата стая например) Rolling Eyes

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Може,може и за по-дълго.Има достатъчно обезопасителни колани,но и без тях моят син не може да се измъкне,а широката му основа го прави достатъчно стабилен да не залитне нанякъде от непрестанното клатене насам натам.

# 14
  • Мнения: 498
Ей благодаря ви, страхотни се!    Hug
Вече нищо не ме спира май..   Joy

Общи условия

Активация на акаунт