Втора седмичка през май, на късмет ще ни е знай (08.05 -14.05)

  • 3 822
  • 99
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 324
Реших и аз да пусна нова седмична тема, отдавна не съм го правила Wink

Дано дочакаме повечко слънчице тези дни, че ми писна от студа. Стискам палци и за много двулентови тестове Wink

Та да започна аз с въпросите. БТ ми се покачи на 14-ти ден, значи според нея овулацията е на 13 ден (13-ти ден 36.6, 14-ти ден 36.9, 15-ти 36.85, 16-ти 36.85). Проблема е много обилната цервикална слуз на 15-ти ден (а тя по принцип се появява 1-2 дена преди овулация).

Силно се надявам да не е минала овулацията. Как може такъв късмет да имам - през останалите месеци - овулацията ми почти винаги закъснява по 4-5-6 дена, а сега когато искам да ми закъсне, чак се появи 1 ден по-рано. Дано да не е минала - стискайте палци, че е от особенно голямо значение (в личен план, не се шашкайте Wink )

Весела и успешна седмичка на всички!

Последна редакция: вт, 09 май 2006, 08:54 от Верити

# 1
  • Мнения: 1 029
Таничка, а другите дни как са ти newsm78...дано не е минала още!Но ако да, дано сте я оползотворили!
Хубава седмичка и от мен!
  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 4 272
Стискаме ти палци, Верити!
По повод написаното в  миналата седмична тема, искам да пожелая на Лали успех, повече да не задържа фоликули и стимулацията с гонадотропини да е с щастлив завършек!
Лали, миличка, а относно възрастта, 40-те са чудесни години! В потвърждение на казанато, пускам това

# 3
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Хайде, че да не пиша в старата - Лали съжалявам за кистата, ще изчезне и другия месец с нови сили.
При мен нищо ново- мислих да си меря темп този месец, но ме хвана мързел с извинението, че трябва да си купя нов термометър Embarassed
Успех на всички

# 4
  • Мнения: 4 324
Ва, извинението си е добро Wink Simple Smile

На мен не ми стискайте палци за оползотворена овулация - няма смисъл Wink пък и за сега не бива. Стискайте ми палци БТ да е в грешка и ову-то да предстои - с две думи искам цикъла ми да се удължи (не искам ами трябва).

# 5
  • Мнения: 553
Успех Таня! Дано все пак да стане както си го планирала  fingerscrossed
Лали, и на теб ти стискам силно палци  fingerscrossed и дано този път късметът да е на твоя страна  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Лея, много хубава статия. Повдигна ми малко самочувствието  Wink
Успех и на всички останали момичета тази седмица.  fingerscrossed кой каквото е започнал да завърши с  EFP
Аз днес пак съм при док да се разберем какво следва от тук нататък. Този цикъл овуто мина, така че ще се моля чудото да е станало без лекарска помощ  Wink, а ако не е - от следващия месец с нови сили продължаваме борбата  Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 4 272
pkoprinkova , ти нали при Стаменов ходиш? Аз миналата седмица като се обадих, ми казаха, че ще преглежда от вторник нататък Rolling Eyes И аз имам да си говоря с него. Трябва да решим кога ще правим лапарото. В събота си очаквам цикъла. И съм решила отсега нататък - никакви стимулации и инсеминации Naughty Дано с лапарото се разреши проблема ми Praynig

# 7
  • София
  • Мнения: 35 916
Успех на всички
през тази седмица.
Дано всеки да получи това, което иска - хубави резултати от изследвания, висока БТ, овулация ,зачеване, обратно развитие на кисти и никакви кисти на никого вече. Wink
На мен ми предстоят изследвания. Дано да са добри. Praynig 

# 8
  • София
  • Мнения: 7 242
Успех на всички и от мен Grinning Хубава пролетни седмичка и само добри новини!

Каква е разликата между антагонисти и агонисти? А гонадотропините трета група ли се явяват?

Последна редакция: пн, 08 май 2006, 11:37 от Лекси

# 9
  • Мнения: 553
pkoprinkova , ти нали при Стаменов ходиш? Аз миналата седмица като се обадих, ми казаха, че ще преглежда от вторник нататък Rolling Eyes
Лея, да, при Стаменов съм. Аз имам записан час отпреди две седмици. И на мен ми казаха, че по принцип не преглеждал в понеделник, но пък Стаменов ми каза да си запиша час за 8-ми и така се съгласиха да ми дадат час за днес.

# 10
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Успех на всички и от мен, стискам ви палци да знаете.Аз вече съм в почивка (от лекари и бебеправене), отдала съм се на други развлечения..... Embarassed Laughing

# 11
  • Мнения: 1 951
Късметлийска седмичка момичета  Laughing

Верити, дано ти се е объркала температурата и всичко се нареди както искаш  Peace,
Лали, и от мен  newsm10

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Здравейте сладурки  Hug
Спорна и Успешна седмица на всички.
На чакащите УСПЕХ! Peace
Lea Стаменов е на работа вече. Преди малко си запазих час за другата седмица.
pkoprinkova какво следва сега - пак инсе. Питам защото и моето инсе завърши "безславно" newsm78
Лали стискам палци при теб нещата да се оправят
  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 320
А на мен нещо не ще да ми идва-пих оргаметрил за отлагане на цикъла и той така се отложи, че ме забрави. Пък ме болят яйчниците и ще ми се сцепи главата от болки и нъцки. От този цикъл зависи кога ще правя хистероскопията, така че започвам и леко да се изнервям вече. Оплаках се.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Момиче, минаха ли 5 дена след като го спря /оргаметрила/?
Когато аз го пих ми казаха да очаквам лелката  от 3 до 5 дни след спирането на оргаметрила

Общи условия

Активация на акаунт