Нужда от съвет от майките на момченца!

  • 1 830
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 288
Мили мами, ползвам пелени "Памперс", но когато се напишква детето винаги се намокря целия, пробвах да насочвам пишката надолу и ефекта е добър- спря да се мкори, но пък там където се  прегъва се зачерви и сега... не знам какво да правя, когато пишката е насочена нагоре винаги е мокър,налага се да го сменям непрекъснато, а така и той се изнервя и аз ... Дайте съвет! Някой имал ли е подобен проблем   bouquet

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
сменяй марката памперс, но по-добре говори с педката.
При Ф имаше обрив от памперс.
Щом не е удачно нито нагоре, нито надолу, пробвай с друг вид памперс, който може да се окаже по-удобен. newsm78

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Не съм имала такъв проблем,изобщо не поглеждам на къде му е пишата.Пробвай както ти е препоръчала Калина, да смениш марката,тези може да не попиват добре.Ние също се обриваме от Памперс.

# 3
  • Мнения: 2 849
Смени марката или слагайки памперса го закопчавай на най-слабата част на коремчета(дали го обясних правилно newsm78),може да се зачерви и ако е много стегнато сложен .Някои бебета правят обрив от алоето в памперс .Бях чела добри отзиви за пелените на Либеро и от вчера сме с тях ,по-меки са с ластиче на кръста и ми изглеждат по-надеждни .

# 4
  • Мнения: 680
в началото бяхме и ние на памперс,целия се опикаваше с тях и започна да се обрива от алоето,което се садържа в памперс.откакто минахме на либеро нямаме такива проблеми!

# 5
  • Мнения: 3 447
По въпроса за пишката, двама доктори ми казаха, че трябва да стои нагоре, а двама - надолу. Нито един обаче не можа да се обоснове защо така трябва - и в единия и в другия случай. Така че просто слагам памперса както дойде, но обикновено седи надолу. Смени марката, мажи с кремче. Ние ползваме Бюбхен и съм много доволна - когато се зачерви, след едно намазване минава.

# 6
  • Мнения: 379
Смени марката или слагайки памперса го закопчавай на най-слабата част на коремчета(дали го обясних правилно newsm78),може да се зачерви и ако е много стегнато сложен .Някои бебета правят обрив от алоето в памперс .Бях чела добри отзиви за пелените на Либеро и от вчера сме с тях ,по-меки са с ластиче на кръста и ми изглеждат по-надеждни .

Слагай памперса по ниско, не е необходимо да му седи на коремчето, а и опитай с друг вид памперси. И ние имахме обрив, но сменям памперса по- често( пие много течности) и мажем с кремче

# 7
  • Мнения: 764
Пишата се слагала нагоре,за да не създава дискомфорт на детето,ако се втвърди.Т.е,ако е надолу и се втвърди,започва да се вдига,а не може,защото памперса и пречи. И тогава бебето се дразни.Но това ставало рядко и почти само при момченца с по-големи пиши.Ето затова някии педита казват да се слага нагоре. Thinking
Не можах да го обясня много добре,но дано сте ме разбрали. Embarassed

# 8
  • Мнения: 2 255
Моя съвет е да смениш марката памперс  thumbsup

# 9
  • Мнения: 2 479
Аз съм с марката памперс и съм доволна.Според мен ако го слагаш достатъчно стегнато  в най-тънката част на талията няма да имаш проблем.И ние имахме такъв период на "опикаване",но това реши проблема.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Аз също те съветвам да смениш марката . Марката Памперс винаги ми е пропускала и то не само като чурка но и отзад на гръбчето като ака. #Crazy

# 11
  • Мнения: 1 150
Този проблем го реших с Хъджис, сега пак сме на Памперс, но не ми е пропускал

# 12
  • Мнения: 1 555
Така беше и при нас отначало  Peace целият беше мокър, но откакто започнах да слагам памперса по-стегнаг всичко е ок, не мисля че е от марката на памперса, защото и ние сме на Памперс и мога да кажа че съм много доволна  Grinning а пишлето винаги го слагам нагоре, друг е въпросът как го намирам  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 280
    Изпробвах всички марки пампес и резулт никакъв , колкото и да стягам лепките бебчо като ритка и ги разхлабва и пак се опишва целия независимо нагоре или надолу му слагам пишлето.
Като чели Либеро най- добре задържат Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 44 088
няколко пъти са ми пропускали памперсите - главно в началото докато беше съвсем дребосък, явно му бяха мааалкооо големи или когато не съм ги слагала както трябва нещо....може би наистина пробвай др марка щом това ви е постоянен проблем, а не няколко единични случая, може просто "кройката" да не му пасва на малкия....

Общи условия

Активация на акаунт