Помощ никнат ни зъби!

  • 2 497
  • 5
  •   1
Отговори
кажете ми бе Мами ефикасна ли е тази хамомила. #Cussing out
тук сам проверила и се продава само хамомола-9-как се пие  Rolling Eyes
може ли да се дава и хамомола и да мажа сас солкосерил newsm78

# 1
  • Мнения: 4 978
Аз давам 4 пъти х 3 перли след хранене, като ги слагам под езика - така ме инструктира педиатъра. Предписа ми го в съчетание с дентинокс гел (съдържа лидокаин) и смятам да го използвам само в краен случай. Но засега - 2 дни, от камомилето не забелязвам особен ефект.

И аз имам въпрос (колкото и да е прозаичен): как да разбера дали ще пробива зъбче? На дъщеричката ми е зачервен долния венец при кучешките зъби!!! Нали трябва принципно първо да пробият долните и горните резци?

# 2
  • Мнения: 723
Аз не съм ползвала такива неща, именно защото не съм чула да има ефект.

Ineto, при всяко дете е възможно да изникнат в различен ред и е възможно да поникне друг, преди резците. Но ми се вижда твърде рано за кучешки...Иначе симптомите освен подутия венец са лигавене, безапетитие, нервност, постоянно бъркане в устата (не е задължително да ги има, но по-често са тези), при някои температура, хрема...

Безболезнено никнене на зъбчета! Peace

# 3
  • Мнения: 4 978
Благодаря Бубе!   bouquet

Като гледам си имаме всички изброени симптоми, с изключение на Т. Направо се съсипвам, като я гледам как се мъчи и знам, че не мога да й помогна особено  Cry

И пак тъп въпрос: горе-долу за колко време става?

# 4
  • Мнения: 723
Различно е, затова ще ти кажа при нас как е. Тези симптоми, нервността, хапането и т.н. обикновено са около две седмици, рядко по-малко, после като пробие, остава само хапането (чеше си го просто). Но сега й поникнаха и 4те кучешки едновременно и вече 2ри месец е с всички симптоми без Т и почти без хрема...Пропуснах да кажа, че може и нощем да ти се буди с рев. Това винаги се случва при нас при самото пробиване - на другия ден имаме вече зъбче.

# 5
при нас никнат много трудно- винаги реве,вечер не спи .имунитета му пада много и вече 2 пъти сме били на антибиотик,колкото и да съм против тях.мажа го със дентинокс,който временно го успокоява.всички лекари ми казват че така ще бъдем със всички зъби,а на мен ми настръхва косата когато разбера че пак ще имаме зъб.желая ви безболезнено никнене.

Общи условия

Активация на акаунт