С бебе на море - съвети

  • 15 921
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 832
Ние заведохме нашето дете  за първи път на море на шест месеца, но беше между Коледа и НГ. В студио, бях започнала захранване и кърмех.  След това на палатка на къмпинг, беше на година и един месец. Не сме имали никакви здравословни проблеми. Пазарувахме си и си готвихме ние, ходили сме и на заведение. Не си спомням той да е ял храна от заведение на годинка. Само сусамови гевреци от време на време за закуска, портокалов сок от изцедени портокали.
На нашето море го заведохме миналата година в Камчия за седмица /беше на три години/, преди това бяхме в Албания.
В Гърция сме ходили на палатка, на остров без условия /без дете/ за по три седмици и не е имало проблем. На нашето черноморие почти нямам ходене без стомашен вирус.
Аз му правя здравна застраховка, не е скъпа.

# 31
  • Германия
  • Мнения: 3 421
Ние заведохме малката на море на 4,5 месеца, за 4-5 дни в Хърватска. На нея й се отрази добре, не сме имали абсолютно никакви проблеми. Само на сянка сме били, до колкото е било възможно (като нямаше възможност за сянка си събирахме багажа и се прибирахме). Хотелът имаше и басейн, та там също прекарвахме следобедите (често от 18до 20 часа там се плацикахме с бебето. Ами не е като на море без бебе, но пак си е хубаво

# 32
  • Мнения: 225
За първи път си заведох детето на година и половина. Не мога да си представя да го заведа по-малко. Не само, че слънцето е силно, но и не смятам, че химията с която блъскат всички слънцезащитни кремове са подходящи за дете под година.

# 33
  • Мнения: 215
Сина ми тъкмо беше навършил 4 месеца когато отидохме на море за първи път, прекарахме си чудесно, хотела разполагаше с дървени къщички на плажа, в които беше много приятно... През повечето време се плацикаше в малко басейнче което му бяхме купили, влизахме във водата за много малко. Това ми беше последната спокойна почивка, откакто проходи очите ми се не на 4, а на 8 през цялото време.

Общи условия

Активация на акаунт