Адреналинови капки

  • 16 963
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 530
Моля, ви момичета, дайте ми рецептата за адреналиновите капки!

# 1
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ако това са капките за нос-
1 ампула адреналин
1 ампула гентамицин
8-10 мл.преварена вода/ама аз вече не преварявам/
Ако хремата е алергична-може да се добави 1 ампула урбазон.Но аз ползвам само първите три съставки и съм много доволна!

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
когато Надежда беше със запушено носле и не можеше да суче ДП-то ни изписа адреналинови капки (освен тези против хрема). Бебето плачеше ужасно след тях и не можех да я успокоя да я нахраня. Пробвах ги на себе си и усещането е ужасно. Каналчетата в носа ми пламнаха, гори много, дъха ти става порещ като на змей. От тогава пробвам на себе си всичко което правя с нея  Peace Ако не е наложително не ги ползвай. Продават се като готов разтвор в аптеките (или май беше ампула + шишенце дестилирана вода  newsm78). Попитай на място. Успешно лекуване.

# 3
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Вариантът,който предлагам, изобщо не е гаден и отпушва нослето за секунди.Правя си го у дома,щото излиза по-евтино.В аптеката може да ти пробутат дестилираната водица и за 1,50 лв.,а чешмяната върши същата работа!

# 4
  • Мнения: 817
На нас преди време ни бяха изписали следния вариант.
Една ампула адреналин ,една физиологичен разтвор.Ние си ги смесих ме у дома и с капкомер си ги капах ме.
Нямала съм наблюдения детето след това да става раздразнително ,дори беше по- спокойна защото ,нослето и се прочисти.
Първо капах физиологичен разтвор / стеримар/ за прочистване ,след това като излезне каквото има от нослето накапвах адреналиновите капки.запомнила съм ,че трябваше да има интервал от два часа м/ду адреналиновите и другите капки ,които капах ме!

Общи условия

Активация на акаунт