Подарък за бебе

  • 11 481
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Мили мами, предстои скоро да изпишат от болницата най-добрата ми приятелка. Още не съм взела подарък за бебчето. Искам нещо различно с което да я изненадам и да остане за спомен. Ако имате идей моля помогнете.

# 1
  • Мнения: 615
За момиченце - златни обеци !

За момченце - златна монетка (има ги по банките) !

Ще им остане за спомен  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 89
Бебешка фотосесия, няма да я използват веднага, но щом бебока попорасне ще са много щастливи и ще им остане страхотен спомен за цял живот

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 175
Бебешка фотосесия, няма да я използват веднага, но щом бебока попорасне ще са много щастливи и ще им остане страхотен спомен за цял живот

Подкрепям! Идеята е много добра  Peace newsm10

# 4
  • Мнения: 573
Бебешка фотосесия е страхотна идея, бих добавила и слинг Simple Smile За себе си повече бих се радвала на нещо практично, което ще ни влезе в употреба, отколкото на нещо символично като обици и за спомен. И ваучер за пазаруване в детски магазин би ме зарадвал Grinning

# 5
  • Мнения: 25 736
Нещо практично, или ваучер.
Фотосесия , може да си имат свое любимо фото, злата са ми напълно ненужни.
Аз бих се зарадвала на практичен подарък, едно стокке със всички екстри примерно. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 89
Бебешка фотосесия е страхотна идея, бих добавила и слинг Simple Smile За себе си повече бих се радвала на нещо практично, което ще ни влезе в употреба, отколкото на нещо символично като обици и за спомен. И ваучер за пазаруване в детски магазин би ме зарадвал Grinning

ооо, да ваучера е много добра идея Simple Smile

# 7
  • Мнения: 615
Авторката иска подаръкът да остане за спомен...

Слинг и ваучери от магазини за дрехи няма да имат стойност във времето...

Е, винаги има шанс да й промените мнението...

# 8
  • Мнения: 5 060
Сребърна лъжичка за захранване или комплект за отпечатъци.

# 9
  • Мнения: 573
Подарявали са ми сребърна лъжица за захранване, с името на детето, от онези продълговатите. Ползвана е точно нула пъти, защото си захранвах бебето по ЗВБ и когато я ядяло с лъжичка, в началото само я пълнех, а той хващаше и си вкарваше в устата сам, една дълга лъжица не би ни свършила никаква работа. Ползвах малка, метална кафяна, после чаена. Нямам представа къде е този подарък. Обици не бих сложила на детето си, така че и това би било без всякаква практична стойност за мен и вероятно би било забравено и изгубено някъде. Слингът от друга стана ми беше най-полезната вещ и много, много бих се радвала, ако някой ми беше подарил по-рано, че да се заема сериозно с вързването и употребата му още с излизане от родилното. Под ваучер имам предвид за детски магазин за всякакви детски стоки, тип Хиполенд, не дрехи. Иначе за спомен има едни много хубави плюшени играчки, идеални за гушкане, в един испански магазин, Текстура или нещо подобно беше. Детето със сигуност ще стигне до там да си ги гушка. Има и персонални дървени гривнички-дрънкалки с името на детето, като нещо за спомен. Но май фотосесията наистина се доближава най-много до това, което търси авторката.

# 10
  • Мнения: 1 489
А защо не я попиташ какво иска?

Аз като раждах бях казала на всеки какво искам, за да не ми се повтарят подаръците. Те бяха питали. Да не си мислите, че ходех със списък в ръка. Така хем те бяха доволни, хем аз.

Иначе за спомен- бебешки албум, комплект за отпечатъци, златна паричка.

# 11
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Аз също най-много се зарадвах на практичните подаръци. Кумата ни подари комплект от 4 много красиви тънички пелени за повиване по метода на Карп (120х120см) и това е най-използваният подарък - не съм повивала детето, но ги използвам за всичко. Сега си купих и бамбукова пелена със същия размер за лятото.
Получихме също така жирафчето Софи и детето много си го гризе.
Аз си бях поискала слинг и шезлонг за детето, както и активна гимнастика - всичко се използваше много.

Самата аз подарих жирафче на едно бебе и то също много си го харесва, а за предстояща погача съм подготвила бамбукови пеленки.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Според мен подаръка трябва да е нещо, което те вероятно искат, но с тези големи разходи покрай бебето не биха си позволили.
Идеята на Мохини ми допада най- много. И златната паричка е хубава идея.
Но като цяло моята философия за подаръци е такава "Нещо, което човека няма сам да си купи, а би искал"

Разбира се, ако си поканена на един вид бебешки купон, тогава подходящ подарък е също практичния подарък. Защото всички това подаряват.

# 13
  • Мнения: 5 060
И аз съм на този принцип, а сребърната лъжичка я препоръчах, защото много се чудех каква да взема за детето. Исках сребърна, но цената ме спря. Ако някой ми беше подарил, щях да я използвам с удоволствие години, а след това щях да запазя.
Иначе моят син събра злато, колкото аз не съм имал през живота си. Вярвам, че един ден ще му свърши работа.

# 14
  • Мнения: 715
Здравейте и моя приятелка скоро ще ражда и аз оглеждам подаръци. Спряла съм се за сега на активна гимнастика, мисля че ще се използва и на албум дневник моето бебе. В който да записват всичко за новият член на семейството. Друго не съм измислила, но мисля да са 3 неща. И аз съм в търсене )

Общи условия

Активация на акаунт