hapcheta za otslabvane

  • 30 169
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Zdraveite!Ako ima nqkoi ot vas koito moje da mi kaje ima li nqkakvi hapcheta za otslabvane(s dokazan efekt,cenata nqma znachenie),shte sam blagodarna ako go spodelite.Predvaritelno blagodarq. Crazy

# 1
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Що не се научите преди да пускате тема да си я потърсите първо ? Онзи ден имаше абсолютно същата .

# 2
  • Мнения: 221
Ще чуеш доста мнения ЗА и ПРОТИВ хапчетата, може би повече ще бъдат ПРОТИВ. Много е относително за доказания ефект, защото е строго индивидуално за всеки организъм. Аз пробвах какво ли не, то не бяха диети, чайове, хапчета...и накрая НИЩО. Останах много доволна от КСЕНИКАЛ. Имах възможност да си купя 1 опаковка и свалих 3 кг за 10 дни. Важното е, че не съм ги пила вече месец и ям всичко (дори и сладко) и не съм си върнала изгубените килограми. Мисля като имам възможност да си купя за 1 месец и да си реша проблема. Има много хора, на които не им действа Ксеникал. Сега чувам, че много мои приятелки са доволни от кафето Вита Голд, но аз лично не съм го опитвала.

# 3
  • Мнения: 13 512
ОПРЕДЕЛЕНО НЯМА ТАКИВА!!

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
Аз съм доволна от Лаксит и Зарсена (второто повече). Пила съм и Калори Емърджънси 1000, ябълков оцет - два вида, зелен чай ...  newsm78 мазала съм се с това-онова. Зарсената (по-доброто според мен) и Лаксита са изсушени пресовани билки. Резултатите настъпват бавно и се иска постоянство, но пък и да не ти помогнат едва ли ще навредят. Струват м/у 3 и 4 лв за 100 / 120 хапчета. Пият се от 3 до 6 х. на ден. И да забравиш не е кой знае какво. Успех и не се осланяй само на "чудодейното" хапче. Малко и глад ще ти е необходим  Peace

# 5
  • Мнения: 220
аз имам вкъщи зарсена,но никога не съм я пила.срокът и е до юни догодина.на опаковката пише от 3 до 6 таблетки дневно .а преди или след хранене се пие?защото сега съм си направила една салата и да знам

# 6
  • Мнения: 93
Starfish, аз го пия вече бая време, вече 3 месеца, спортувам, гледам да не ям прекалено много сладко, макар че трудно се удържам, но досега няма кой знае колко видим резултат. Може и да си въобразявам. Ти докато го пи, спазва ли някаква по-строга диетка?

# 7
  • Мнения: 147
Не знам дали ще ти помогнат, но преди 8 години бях 65 кг, не ядях но и не отслабвах. Пих Мезим форте (много преди да ги рекламират), но не като се натъпчеш да ги пиеш да ти олекне, а просто при нормално хранене се вземат по 2. За 2-3 месеца свалих 12 кг

# 8
  • Мнения: 814
Що не се научите преди да пускате тема да си я потърсите първо ? Онзи ден имаше абсолютно същата .

 Peace Peace Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 194
Започнах да пия СИЛ. Вече 14 дена и все още нямам никакъв резултат. Пил ли е някой и кога да очаквам да почне да действа?

# 10
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
аз доста нещо съм изпила- лаксит, оцет, супа, кафе, абе каквото има го купувах и не става.
Единственото с което съм си поддържала теглото добре-до момента, е лунната дието и сега пък я почвам- бавно, но сигурно.......

# 11
  • Мнения: 13 512
Започнах да пия СИЛ. Вече 14 дена и все още нямам никакъв резултат. Пил ли е някой и кога да очаквам да почне да действа?

Аз го пих 2 месеца и ефект нямаше НИКАКЪВ!Освен ако не започва да  действа от 3тия месец

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 6 272
Биоактив хром,биоактив влакно - това пия в момента - 2 ри месец - ефект има ,не чак толкова драстичен,но и аз се отпуснах около Великден ,но ако се ограничавам от вечерите /което на мен ми е най-трудно веднага се усеща резултат/

златно чудо - също имаше ефект,но пак трябва и ограничение

фибракс- по-същия начин


това съм опитвала аз,но като си несериозен р-тат е бавен и минимален

# 13
  • Мнения: 1 517
Златното хапче още не е измислено - повечето такива могат да се използват като помощни средства с диета и спорт. Wink

# 14
  • Мнения: 3 166
За да не отварям нова тема, ще попитам тук. Момичета, как се пият хапчетата ябълков  оцет? Още преди време съм си ги купувала, но съм изхвърлила листовката и сега не мога да си спомня какво пишеше! По колко на ден и кога - преди или след хранене, сутрин или вечер?

Общи условия

Активация на акаунт