Бек Интернешънъл-има ли успял да си върне парите?

  • 24 702
  • 213
  •   0
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 695
Била съм на една презентация на тези мошеници БЕК и направо останах възмутена. И да, точната им мишена са възрастните хора. "Презентатора" така ги омайваше със сладки приказки, как трябвало да си купят точно този техен продукт, колко важен бил за здравето им, как те (възрастните) трябвало да се грижат за здравето си и т.н. и т.н, накрая почти разреван ни обясни, че сестра му била починала от рак и за това той много държи възрастните баби и дядовци да са здрави, за да се грижат за внуците си. Пълни мошеници, използват уязвимостта на аудиторията си, за да печелят пари. А цените им са направо безумни.

# 16
  • Мнения: 9 436
Ходихте ли до офиса?

# 17
  • Мнения: X
В Трговския регистър при търсене по име, както си го изписала излизат три фирми:
Неправилно е изписано.
За това ООД става въпрос:
"БЕК ИНТЕРНЕШАНЪЛ" ООД ЕИК: 130950536
гр. София 1784
район р-н Студентски
ж.к. МЛАДОСТ 1, бл. 100, вх. Г, ет. 2, ап. 52

https://tr.bivol.bg/view.php?eik=130950536
Заповеди за налагане на принудителни административни ... - КЗП
Цитат
1.07.2015 г. - „Бек Интернешанъл” ООД, ЕИК 130950536, при упражняване на своята дейност да използва нелоялна търговска практика, а именно:
https://www.google.bg/search?q=%D0%95%D0%98%D0%9A+130950536& … rome&ie=UTF-8

# 18
  • Мнения: 9 436
От Джобс:
Контакти
Адрес: София-1505
ул. Велчо Атанасов 18 офис 1
Телефон: 029714707

От друг форум:
1. ЕИК 831172290
2. Фирма БЕК ИНТЕРНЕШЪНЪЛ
3. Правна форма Еднолично дружество с ограничена отговорност
4. Изписване на чужд език BEK INTERNATIONAL LTD
5. Седалище и адрес на управление БЪЛГАРИЯ
област София (столица), община Столична
гр. София 1618
район р-н Овча купел
ЦАР БОРИС III No 136А
тел.: 029879741
Електронна поща: EDEREJIAN@GMAIL.COM
5а. Адрес за кореспонденция с НАП на територията на страната БЪЛГАРИЯ
област София (столица), община Столична
гр. София 1000
КНЯЗ БОРИС No 80, ет. 2, ап. 5
6. Предмет на дейност ВЪTPEШHA И BЪHШHA TЪPГOBИЯ, AГEHТCTBO, ПOCPEДHИЧECTBO, ПPEДCTABИTEЛCTBO HA MECTHИ И ЧУЖДИ ФИЗИЧECKИ И ЮPИДИЧECKИ ЛИЦA И ФИPMИ /ПPИ CПAЗBAHE HA CЪOTBETHИTE HOPMATИBHИ ИЗИCKBAHИЯ/, KOHCУЛTAHTCKA ДEЙHOCT, ПPOИЗBOДCTBO HA CTOKИ C ЦEЛ ПPOДAЖБA, ПOKУПKA HA CTOKИ /БEЗ ЦEHHИ KHИЖA/ C ЦEЛ ПPEПPOДAЖБA B ПЪPBOHAЧAЛEH, ПPEPAБOTEH ИЛИ OБPAБOTEH BИД, KAKTO И BCЯKAKBA ДPУГA ДEЙHOCT, HEЗAБPAHEHA OT ЗAKOHA.
6а. Основна дейност по НКИД Код НКИД: 7490
Основна икономическа дейност от НКИД: ДРУГИ ПРОФЕСИОНАЛНИ ДЕЙНОСТИ НЕКЛАСИФИЦИРАНИ ДРУГАДЕ
7. Управители ЕРАМ МЪГЪРДИЧ ДЕРЕЖЯН
23. Едноличен собственик на капитала ЕРАМ МЪГЪРДИЧ ДЕРЕЖЯН
31. Размер 5000 лв.


Дали са едни и същи фирми, обаче Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 458
Мисля, че е повече от ясно, че всички тези фирми са едно и също. Същата схема като с ДеШели-то и тем подобни... Ако мине номера.
Очевидна измама, ако ще да е замаскирана законово.
Консултирайте се с адвокат, успех!

# 20
  • Мнения: 9 436
Сигнализирай в Господари на ефира Peace

# 21
  • Мнения: X
Скрит текст:
От Джобс:
Контакти
Адрес: София-1505
ул. Велчо Атанасов 18 офис 1
Телефон: 029714707

От друг форум:
1. ЕИК 831172290
2. Фирма БЕК ИНТЕРНЕШЪНЪЛ
3. Правна форма Еднолично дружество с ограничена отговорност
4. Изписване на чужд език BEK INTERNATIONAL LTD
5. Седалище и адрес на управление БЪЛГАРИЯ
област София (столица), община Столична
гр. София 1618
район р-н Овча купел
ЦАР БОРИС III No 136А
тел.: 029879741
Електронна поща: EDEREJIAN@GMAIL.COM
5а. Адрес за кореспонденция с НАП на територията на страната БЪЛГАРИЯ
област София (столица), община Столична
гр. София 1000
КНЯЗ БОРИС No 80, ет. 2, ап. 5
6. Предмет на дейност ВЪTPEШHA И BЪHШHA TЪPГOBИЯ, AГEHТCTBO, ПOCPEДHИЧECTBO, ПPEДCTABИTEЛCTBO HA MECTHИ И ЧУЖДИ ФИЗИЧECKИ И ЮPИДИЧECKИ ЛИЦA И ФИPMИ /ПPИ CПAЗBAHE HA CЪOTBETHИTE HOPMATИBHИ ИЗИCKBAHИЯ/, KOHCУЛTAHTCKA ДEЙHOCT, ПPOИЗBOДCTBO HA CTOKИ C ЦEЛ ПPOДAЖБA, ПOKУПKA HA CTOKИ /БEЗ ЦEHHИ KHИЖA/ C ЦEЛ ПPEПPOДAЖБA B ПЪPBOHAЧAЛEH, ПPEPAБOTEH ИЛИ OБPAБOTEH BИД, KAKTO И BCЯKAKBA ДPУГA ДEЙHOCT, HEЗAБPAHEHA OT ЗAKOHA.
6а. Основна дейност по НКИД Код НКИД: 7490
Основна икономическа дейност от НКИД: ДРУГИ ПРОФЕСИОНАЛНИ ДЕЙНОСТИ НЕКЛАСИФИЦИРАНИ ДРУГАДЕ
7. Управители ЕРАМ МЪГЪРДИЧ ДЕРЕЖЯН
23. Едноличен собственик на капитала ЕРАМ МЪГЪРДИЧ ДЕРЕЖЯН
31. Размер 5000 лв.
Дали са едни и същи фирми, обаче Rolling Eyes
Не са.
От Джоб-са "моите" ЕИК: 130950536
ТР "казва":
ТЪРГОВИЯ НА ДРЕБНО С МЕДИЦИНСКИ И ОРТОПЕДИЧНИ СТОКИ
ПП Покупката в брой ли е била или чрез потребителски кредит?
(възрастната жена е тръгнала със седемстотин лв. в брой)
Интересно съдебно решение относно 549.00 лева за закупуване на стока – магнитотерапевтична постелка  марка „BECK”:
http://www.krs-bg.eu/valid/00634514/02452014.htm

# 22
  • Мнения: 3 785
Утре ще се опитаме да върнем този боклук ще пиша какво е станало.

# 23
  • Мнения: 54 401
Въобще не защитавам Бек Райзен, но това, което се пише в темата е невярно.
Телефоните се изключват, като на всяка презентация, нищо различно няма.
Аудиторията е повече от пенсионери, защото екскурзиите са с рекламна цел и са на ниски цени.
Никой не ги кара насила да пътуват. Но от тях не можеш да се вредиш. Naughty
Аз съм ходила заради дестинациите, не заради продуктите им.
За санаториуми не знам да имат практика да ходят, но не споря.

А жена на 68 изобщо не е стара. Хората до 65 работят в днешно време.
И как носи 700+ лв. в себе си? Thinking Thinking
Аз не ходя с толкова пари в брой.

# 24
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Те, че продават боклуци е ясно.Била съм на презентация( не знам на кои) в санаториум.Зарибяват с безплатни подаръци тип левче( маг.наколенки например).Усещането е като на сбирка в секта.Може би имат и подставени лица в публиката, не знам.Масово им отказват, но има и зарибени.Обяснява се ,че плащането е на вноски и така.Но крайната цена не се крие, та ми е чудно защо се използва думата " измама".
Да не говорим, че както подписват договор така, бабите като нищо могат да подпишат какво ли не.Запис на заповед например.Какъв ще е довода да върнете продукта, не знам.
И да , човек за здравето дава всичко.Дали ще е за лекарство за рак от чужбина или по лекари( водят ми класацията за търговци)все тая.
И все пак, дано успеете да си върнете парите.Но вина има бабата и санаториума според мен, че допуска подобни неща.Но както казах , лекарите си ги бива за търговци!

# 25
  • Мнения: 3 785
DeVa® ти си като вица за чукчатата дето е писател,а не читател.
Майка ми е инвалид 1 група..беше в санаториум не на екскурзия и стоката не стува толкова за колкото са я продавали.Това нещо се продава за 140 лв...я сметни разликата до 700 колко е и дали може да се нарече по друг начин освен измама.Не е платена в брой,а с дебитна карта.
В договора има клауза,че в 14 дневен срок може да върнеш стоката без да обясняваш защо.
Да и майка ми има вина..но да хванеш болен човек 3 часа да му набиваш в главата как му предлагаш нещо уникално ,невероятно и безкрайно полезно за него,как той ще възстанови за да да е полезен на децата си вместо да е в тежест..това е грозно и подло.

# 26
  • Мнения: 9 436
Ани, не се ядосвай. Дано нещата се наредят Hug

# 27
  • Мнения: 3 785
Не се ядосвам просто се чудя на пълната липса на емпатия в някои хора..Все едно света е черно бял и
толкова.

# 28
  • Мнения: 2 695
..но да хванеш болен човек 3 часа да му набиваш в главата как му предлагаш нещо уникално ,невероятно и безкрайно полезно за него,как той ще възстанови за да да е полезен на децата си вместо да е в тежест..това е грозно и подло.

Абсолютно същото написах и аз по-горе.  Пълни измамници са тези. Не разбирам позицията на DeVa®. Да,  никой не ги е карал насила да купуват. Да, никой не им е бръкнал в портмонето, за да им извади парите. Да, на 68 години не са престарели старци. Обаче .... това все пак са възрастни хора. При възрастния човек нещата не са като при нас, уж по-младите. Възрастните са по-емоционални, по-поддатливи на манипулация, в името на децата и внуците биха направили дори глупост. Само си задайте въпроса защо и жертви на телефонните измамници са все възрастни хора? И там никой насила не ги принуждава да си дават парите, но въпреки това колко баби и дядовци хвърлят хилядарки през терасите?

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз сега не разбрах вие ходихте да върните стоката,а те ви отказаха или все още не сте ходили.
Относно цената всеки има правото сам да определя цената на която да продава стоката си.
А, че се лъжат възрастните хора се лъжат,особено за здраве,тук спор няма.Моята майка е още на 60 год. здрава,права с акъла си и е доста нахакана,но съм и забранила да влиза в офис на Виваком.Всеки път ми вдига нервите,когато е ходила да си плаща сметката ooooh!.

Общи условия

Активация на акаунт