Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Училища
Прием на ученици в първи клас в общинските училища - София III
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
315-318 от 318 отговора

София

Да, или в 121-во. Но ако не искаш да си запишеш детето там, веднага се намира някой да ти каже "еее, аман от претенции".
Цитирай

Интерсно ми е, какво стана с проверките. Някой знае ли нещо?
Цитирай

И аз се интересувам от прокурорските проверки - установиха ли нещо. Самата аз има жалба с номер, но не получавам информация. Знам, че са проверявани семейства в квартала, но ако има чадър, то е ясно, че точно нарушителите няма да ги проверят. Има ли как да изискмае информация колко са проверени, някакъв граждански контрол да се направи. Аз съм от малкото , които въпреки, че утре започва учебната година няма да се примиря с несправедливостта!
Цитирай

Мисля, че инициативата за проверките беше на СОС, поне аз го чух от Тодор Чобанов в едно интервю. Така че, може би трябва да пишем до тях.
Друго е административното дело и самосезирането на прокуратурата.
Там незнам как седят нещата.
За мен по-интересното е, дали наистина са толкова лоши родителите, които са си сменили регистрациите или автономните училища, които си измисляха удобни критерии, които удовлетворяха определен желан от тях кръг родители. Малка част от елитните училища си свалиха въпросните критерии, но други до последния кръг от приема си останаха с тях. Има ли санкции за тези училища, за РУО София?
Успех на всички първокласници!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
315-318 от 318 отговора