Шшшшш, тихо! Някой сънува... Някой мечтае!

  • 10 514
  • 123
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 454
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Средно до 50 лв., в зависимост от броя на артикулите.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
и двете ми деца не пожелаха да спят със спално чувалче. Не съм ползвала назаем. Бях си купила едно, но след като не ни влезе в употреба г оподарих.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
 Да, това е е дин чудесен подарък и всяко детенци би се радвало.

# 91
  • София
  • Мнения: 1 252
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Обикновено залагам на съотношението цена-качество, независимо каква е националността на производителя. Бих отделила до 80 лв. за качествено бельо, за предпочитане от памук.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не, защото специално когато нашето детенце беше бебче, много държах всичко да си е само негово, чисто ново, а не наследено. Особено, когато се отнася за бельо.
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Въпреки че досега не съм подарявала такова спално бельо, а тези, които съм виждала от този вид са предимно handmade не са ме грабвали, намирам идеята за чудесна, стига изработката да е качествена и да изглежда естетично.

# 92
  • Мнения: 666
За мен е важно качеството,не цената.Затова като купувам за детето неща не гледам цената.Важно е материята да е хубава.
Спално чувалче сме ползвали.
Спално бельо  с името на детето бих подарила.На нас ни подариха възглавничка с името на детето и датата на раждане!

# 93
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 214
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Около 50-60 лв. мога да отделя за качествено детско спално бельо.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Използвахме чисто ново чувалче.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, интересна и оригинална идея.

# 94
  • Бг
  • Мнения: 845
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Държа на естествените материи. Бих отделила 50-60 лв. за качествено, памучно спално бельо.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Ползвам спален чувал за детето от тримесечната му възраст. Аз съм му ги купувала, назаем не съм ползвала.
На мен лично, а и на детето са му много удобни чувалчетата. За мен плюсът е, че не се притеснявам, че ще се отвие посред нощ и ще спи отвит, т.к. при чувалчето този проблем го няма.
А Вашите чувалчета с крачета ме заинтригуваха  Wink.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, бих закупила спално бельо с името на детето ми.
В момента пижамките са му с изписано неговото име.

# 95
  • Мнения: 2 514
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?  - Нямаме определен бюджте.Ако ни хареса нещо, преценяваме цената на момента и евентуално купуваме.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? - Не, и като цяло не е спал в чувалче.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? - Да, интересно е като идея.

# 96
  • Мнения: 61
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Решавам на момента, нямам определен бюджет.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?

Да, ползвахме чувалчета, зимни и летни, но когато стана на 2 г. отказа. Не сме ги купували, даде ни ги братовчедчето ни.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?

Бихме приели подарък с името на детето ни. Бих подарила такъв подарък.

# 97
  • София
  • Мнения: 1 154
Бих заделила около 100 - лева , на заем мога да взема , само ако е много ново или наистина качествено.
Предпочитам да важните неща , да заделя пари. Страхотно би било да мога да персонализирам спалното бельо .  bouquet

# 98
  • Мнения: 160
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? - 100 лв
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? - Не!
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? - Не, няма особен смисъл!

# 99
  • Мнения: 1 177
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Около 40 лв бих отделила.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Ползвах ме чувалчета, но ние си ги купувахме.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, бих подарила.

# 100
  • Мнения: 3 039
Нямам определен бюджет, според нуждите и финансовото ни състояние, избирам. Гледам да не правя компромис с качеството, избирам качествени материи.
Чувалче за спане купих ново. Не се бях замисляла, че не е удачно да се ползва от друго дете.
Бих ползвала с голямо удоволствие спално бельо, персонализирано с името на детето.

# 101
  • Варна
  • Мнения: 4 903
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Признавам си, че това е нещо, от което не пестя. Държа на качеството и материята като купувам доказани марка памучен сатен и цените не са ниски, но и не е ежедневна покупка, т.ч. не бих спестила за сметка на качеството. За да отговоря наистина на въпроса- 100-150лв

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не знаех, че не бива, но и не използвал.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Разбира се Simple Smile

# 102
  • Мнения: 5 435
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Максимум около 50 лева бих отделила за качествено спално бельо, по-скъпо не бих могла да си позволя.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?

Детето ми не е ползвало спално чувалче.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, много оригинална идея, и още повече когато стоките са изработени от качествени материали.

# 103
  • София
  • Мнения: 5 938
Чувалчета ползвахме, докато бяха по-малки, сега не искат.  Mr. Green
За точен бюджет не мога да кажа, но купувам само естествени и качествени материи.

# 104
  • Мнения: 1 722
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
-около 50 лв.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
-купих за детето си зимни и летни чувалчета, удобни са и за него и за мен. Но не бих взела такова нещо назаем.
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
-по скоро не.

Общи условия

Активация на акаунт