много искам да имам бебе

  • 1 993
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Здравйте,от няколко дена ми закъснява трябваше да ми доиде на 27.04.06 и ми закъснява вече с 10 дена,взех си Sure Check и го направих показа ми една черта,не знам на какво се дължи закаъснението теста си го правих в сряда много искам да съм бременна,пия ФК от 1 месец ,след колко дена да си повторя теста даите ми някаъв съвет моля  Praynig

# 1
  • Мнения: 7 716
Десет дни си е голямо закъснение. Не е лошо да отидеш на лекар.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Всички тук искат бебчета Simple Smile
По-добре отиди на лекар...ако има бременост ще се види на видеозона.
Успех.

# 3
Отиди на лекар. И аз така преди седмица - закъсня ми 14 дена, направих 3 теста - отрицателни, отидох на лекар - нищо, накрая ми дойде цикълът - оказа се накакво хормонално объркване.  #Puppy dog Sad

# 4
  • Мнения: 18
Може и да си бремена пък, моя приятелка точно тоя Щуър чек и беше отрицателен, а тя била бремена Simple Smile Даже имаше такава тема как лъжели тестовете и колко най-късно са показали вярно. Максимума май беше месец и половина! Айде бягай на лекар, а аз ще ти стискам палци и да напишеш какво са ти казали.
 И един съвет от мен - ако в момента бебеправите - правете секс през ден /ако не се пробвате всеки ден де, ама така няма да издържите повече от 3 месеца  Mr. Green/ от деня в който ти е свършил цикъла, до деня в който пак ти дойде. Всичките ми приятелки са забременели на дати много различни от 14 ден от първия ден на цикала. И при мен така - забременях в деня в който трябваше да ми дойде  newsm78 т.е. 30 дни след първия ден на последния цикъл.

# 5
Здравйте,от няколко дена ми закъснява трябваше да ми доиде на 27.04.06 и ми закъснява вече с 10 дена,взех си Sure Check и го направих показа ми една черта,не знам на какво се дължи закаъснението теста си го правих в сряда много искам да съм бременна,пия ФК от 1 месец ,след колко дена да си повторя теста даите ми някаъв съвет моля  Praynig

Миличка, стискам палци, но да си призная от личен опит - аз на Шуър чек НЕ вярвам! Обяснявам защо, при първата ми бременност имах 3 положителни теста (включително кръвен), само Шуър чека ми беше отрицателен. Стискам ти палци! Simple Smile
Късмет и отиди на лекар!

# 6
  • Мнения: 57
Калина не е възможно това, което казваш. Вярно овулацията при всички не е около 14 ден на цикъла. При всяка жена е специфично. Има си фертилни дни, в които жената може да забременее. Тогава е добре през ден.Мине ли овулацията кекса не води до забременяване.  kaffeetrmker_2

# 7
  • Мнения: 18
Да бе съгласна съм, че като мине овулацията няма как, но искам да кажа че не е задължително да е на 14 - я ден.

# 8
  • Мнения: 2 825
Зайче, 10 дена си е голямо закъснение. Иди на доктор, ако има нещо ще се види. Стискам палци да си бременна  Peace
И пиши какъв е резултата  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 925
Зайче, и аз миналия месец имах 9 дена закъснение, но ми дойде на 10-тия... има всякакви  причини за закъснения, може и от времето да е - от смяната на сезоните.... Но за твое успокоение отиди на лекар...   Peace

# 10
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Зайче, какво стана? Ако ще ходиш на доктор, отиди на такъв, който има вагинален ултразвук!

# 11
  • Мнения: 53
в сряда ще отида на вагинален да ме види на вагинален ултразвук може и да съм бременна но още в много ранен стадии и за това теста ми да е отрицателен,пък може и да е от промяната на времето,но нйкога не ми е зъкаснявал така цикъла закъснявал ми е най много 3-4 дена не повече,а сега ми закъснява с цели 12 дена,дано да съм бременна ще ви пиша в сряда какво ми каза лекаря Simple Smile

# 12
  • Мнения: 18
А ти защо не си направиш още едно тестче, но такова - най-обикновенно с ваничка? Гинеколожката ми каза, че те били по-точни.

# 13
  • Мнения: 53
направих си в събота тест с такова  легенче и пак беше отрицателен за това най добре да отида на гинеколог да ме види Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 825
направих си в събота тест с такова  легенче и пак беше отрицателен за това най добре да отида на гинеколог да ме види Simple Smile

Колко дни ти стана закъснението -12 дена? Отивай на гинеколог, ще се види вече, ако има нещо. Или си направи кръвен тест. Стискам палци  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт