Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 452 836
  • 6 005
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 016
Лятото си дойде, а вие дойдохте ли в него?  Wink
В каква форма (емоционална и физическа) посрещате най-хубавите месеци на почивка и отпуски?
Стегнахме ли куфарите и телата за лятото,  всеки както  намира за добре да разкаже и покаже.
Ще глиганстваме или ще кифлеем, нека да се позабавляваме лятно и лежерно.
Des-pa-cito  Heart Eyes : Grinning

Последна редакция: пт, 09 юни 2017, 18:52 от Шару

# 1
  • Мнения: 46 437
Емоционално съм си тамън.
Визуално - мило прасенце  Simple Smile

Накупих си нови бански, планирахме почивките, открихме сезона с един басейн и въпреки че имам здравословни проблеми съм в прекрасно настроение  grinning039 само времето нещо се излага...

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Сезонът при мен е открит. Малко хладно беше, но успях да си открадна няколко дни.
Почивката ми е освободена от мисли кой как ме възприема и изобщо не се впечатлявам за други хора.
Довечера може да пусна едни крака.

# 3
  • Мнения: 14 991
Тази година ще си ходя на море с наличното - добро настроение и кеф. Нито нови бански ще купувам, нито чанта, нищо. Всичко друго си имам, само морето го няма още. Но ще потърпя още малко.

# 4
  • Мнения: 24 115
Довечера може да пусна едни крака.
Ще чакам, както се надявам да дочакам и новите бикини/ бански на Шару.
Всъщност...защо не е ШарО, и с правописа ли има проблем Laughing

# 5
  • Мнения: 30 802
Защото е .ru, затова:)

Това лято залагам на дългите поли- краката ми са перфектни, но не искам да изгарям на райета, а ме чака още едно лято с количка и по градинки, ужас...

Ваканцията ще е СПА- с мъжа ми имаме сили само да се размажем до някой близък басейн.

Обмислям да си направя руси кичури и да покифлея малко.

# 6
  • Мнения: 11 574
Къде го лятото, пак два дена дъжд  Crossing Arms
Чакам го, бански имам, настроение за море  - винаги.
Формата - всяка година все по кръгла  hahaha

# 7
  • Мнения: 4 940
Емоционално съм готова за лятото, визуално не съм. Grin
Живея на морето, но все още не съм ходила на плаж, така че още не съм открила сезона, но с това време...
Иначе обмисля да си купя цял бански, но не знам как ще изглеждам в него.
Nature High BrightnessNature High BrightnessNature High Brightness

# 8
  • Мнения: 22 036
Зима е и не ми пука, имам три месеца Simple Smile.

# 9
  • До морето
  • Мнения: 7 014
Във форма съм и емоционално, и визуално. Сама не вярвам на себе си, че направих детокса на Гайдурков ( с леки прегрешения) и се чувствам отлично в кожата си!!! Другата седмица мисля да дефилирам малко из Гърция, да зарадвам малко и комшиите  Flutter

# 10
  • Мнения: 17 934
Емоционално съм готова за лятото, визуално не съм. Grin


И аз така  Embarassed Купих си цял бански, тази година щели да бъдат модерни, тъкмо като за мен  Mr. Green

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Преди месец открихме сезона, тази година доста по- късно, като цяло е хладно и тук. Миналата година на 20 и някой март децата се къпаха в морето! Имаме басейн в двора, всяка вечер до 6-7 киснат там; аз ги "пазя", събирайки тен. Още не съм се къпала нито в морето, нито в басейна  Whistling

# 12
  • Мнения: 18 684
Мислех, че след като Ша е станала глиган, ще пусне някоя апология в защита на глиганите.

# 13
  • Мнения: 4 940
Емоционално съм готова за лятото, визуално не съм. Grin


И аз така  Embarassed Купих си цял бански, тази година щели да бъдат модерни, тъкмо като за мен  Mr. Green
Не знам дали ще са на мода, но на мен лично много ми харесват, а и малко по-различно. Но не съм се виждала в цял бански, а съм леко пълна, и за това се чудя дали би ми отивал.

# 14
  • Мнения: 2 016
Така. Започваме добре. Wink
Чакам Бояна да се отчете в темата и всички други дългокраки (а и не толкова )  да пристъпят смело към участието си в нея.

Общи условия

Активация на акаунт