Подстригах сина си

  • 3 142
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 622

 Габ беше с твърде дълга коса и беше време да го заведем на фризьор. Отидохме при фризьорката на мъжа ми. Обаче не се получи точно това, което аз исках. Имах желание да е пак по-дълга косичката отгоре и отстрани, като постепенно преминава в по-къса и изтънена надолу. Но тя не я направи така и сега е съвсем мъжка прическа. Всичко добре, но аз не мога да го възприема така  Tired

Тази сутрин като стана, аз очаквах да видя това дете от подписа ми, но видях едно съвсем друго-едно пораснало момченце. Не знам защо, но се чувствам ужасно  Cry

Кажете ми моля ви как беше при вас с първата подстрижка и дали това е въпрос на време и свикване, или да ходя да скачам от буната, че му отрязах сладурската бебешка косичка...разликата с преди е фрапантна..не мога да свикна  Cry

# 1
  • Мнения: 179
Не се притеснявай и не трябва да имаш угризения, че и чак на буната, плюс това днес е събота и ще има доста хора там, няма и на тях да е приятно да видят скачаща майка Laughing
Аз подстригах дъщеря си на 1,8 месеца, и се чувствах първия ден с угризения, че ги няма беб къдри, но ела сега да видиш как косата и се посгъсти, и не онази беб перушинка. нали все пак децата ни са вече пораснали, само след месец ще видиш каква промяна ще има
А колко е голям този красавец, ходи ли на ясла?

# 2
  • Мнения: 5 622

 На година и 7 месеца е. Не ходи на ясла и не мисля и да го пускам. Косата му честно казано нямаше нужда от сгъстяване, защото си е гъста и без това. Искахме да придадем форма и прическа просто на косата му и да я поскъсим  малко. Сега ми се струва твърде къса. Някак разликата е голяма (отзад е етажирана, а преди беше с къдрици и дълга, също и отстрени ) Confused

Знам, че ще порасне, тя и бързо расте неговата, но до тогава се чудя какво ще правя  Cry Дано не ви се струва, че преигравам, защото наистина се чувствам объркана от новата прическа и новото му аз....

# 3
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
 spoko Олее, милата... Съчувствам ти най-искрено, и аз съм страшно чувствителна на тема подстригване, още от малка, приемам го като наказание. Сигурно защото по соц време и такива неща имаше Twisted Evil. Дано да имам момиче, иначе не знам как ще бъде Wink.

Ще свикнеш, но със сигурност ще ти е криво поне още няколко дни. Аз на скъпия се ядосвам, че ги подстригва неговите двама като канадски ливади, ако може с 5 мм коса да са - най-добре Close, въпреки че ги виждам от дъжд на вятър. Ми определено повече им отива с някакви, как да кажа, по-детски прически, вярно, че далеч не са бебета вече Laughing, но до войници имат време още, 'айде нЕма нужда от сега на рейнджъри да ги прави. Не ме слуша обаче Stop, зад гърба му правим партия с дребните Party.

# 4
  • Мнения: 4 406
понеже е момче, добре е да свикнеш с мисълта че ще е с къса коса, все някога ще докарате главата така, че да ви харесва.
другия вариант е да израсте косата с хубавите къдрици и да повтаряш на всички , които те поздравяват за сладкото момиченце, че всъщност това е синът ти-пресен случай с моята съседка.

# 5
  • Мнения: 5 622
понеже е момче, добре е да свикнеш с мисълта че ще е с къса коса, все някога ще докарате главата така, че да ви харесва.
другия вариант е да израсте косата с хубавите къдрици и да повтаряш на всички , които те поздравяват за сладкото момиченце, че всъщност това е синът ти-пресен случай с моята съседка.

Да. Преди редовно го мислиха за моммиче, макар, че не прилича изобщо, дрехите му, цветовете и моделите, които носи също са изцяло мъжки..но косата подвежда... Ние и за това го подстригахме, щото е момче и така, или иначе все някога това трябваше да стане   Tired


spoko Олее, милата... Съчувствам ти най-искрено, и аз съм страшно чувствителна на тема подстригване, още от малка, приемам го като наказание. Сигурно защото по соц време и такива неща имаше Twisted Evil. Дано да имам момиче, иначе не знам как ще бъде Wink.

Ще свикнеш, но със сигурност ще ти е криво поне още няколко дни. Аз на скъпия се ядосвам, че ги подстригва неговите двама като канадски ливади, ако може с 5 мм коса да са - най-добре Close, въпреки че ги виждам от дъжд на вятър. Ми определено повече им отива с някакви, как да кажа, по-детски прически, вярно, че далеч не са бебета вече Laughing, но до войници имат време още, 'айде нЕма нужда от сега на рейнджъри да ги прави. Не ме слуша обаче Stop, зад гърба му правим партия с дребните Party.

Благодаря за подкрепата  Hug На Габ не е чак толкова къса, отгоре даже никак, но отзад и отстрани е късичка и го прави съвсем различен на вид. Ако някой е виждал снимки на мъжа ми, които съм слагала в подписа си, ей такава е и на Габ причската!

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Споко, все пак той е момче, а я си представи ако бяха окепазили дъщеричката ти.

Вики сигурно 4-5 пъти сме я водили на фризьор, но в повечето случаи за скъсяване на бретона, за да не й влиза в очите.

Обаче последният път мъжът ми я заведе... сега си имаме прическа а-ла Мирей Матьо, ама и около ушите и отзад седи сякаш като обръсната косата, грозничко е, но аз се успокоявам с факта, че косата ще порасне.  Peace

# 7
  • Мнения: 2 550
Съчувствам ти.
Моят мъж подстрига малкият преди 2 месеца и направо ми се плачеше. Не беше същото детенце  Cry Сега попорасна малко, но не е като преди  Confused

# 8
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
...сега си имаме прическа а-ла Мирей Матьо...
Това пак добре Laughing, аз имам една снимка от малка, на която съм с уникална подстрижка ала кухненската ножица на баба, с бретон, накльоцан неравно и отрязан почти до корените на косата. Сега ми е смешно, ама точно тая снимка бяха решили да я сложат в рамка и да я увесят на една стена, направо ми бъркаше в здравето като тийнейджърка #Silly.

# 9
  • Мнения: 3 575
Сигурна съм, че е много сладък така, не се ядосвай Hug
Пусни снимка да му се порадваме Grinning

Първия път като водихме Стиви на фризьор запазихме къдричките, но хич не съжалявах, че съм го завела - заприлича на един малък мъж, много ни хареса. Heart Eyes

Досега сме ходили 3-4 пъти и всеки път си е голямо сладурче.
Все пак е мъж, какви са тия къдрици? Wink

Преди време в един детски клуб видях едно дете - момченце, с коса до средата на гърба и бретон?!!!  Sick
Реших в началото, че е момиче, но с по-момчешки черти, но после ми казаха какво е всъщност.
А майка му беше с къса коса, мъжка прическа...
Не ги разбирам аз тия работи.... Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 5 622
...сега си имаме прическа а-ла Мирей Матьо...
Това пак добре Laughing, аз имам една снимка от малка, на която съм с уникална подстрижка ала кухненската ножица на баба, с бретон, накльоцан неравно и отрязан почти до корените на косата. Сега ми е смешно, ама точно тая снимка бяха решили да я сложат в рамка и да я увесят на една стена, направо ми бъркаше в здравето като тийнейджърка #Silly.

И аз имам такава снимка от моето детство. Също така с ножицата на баба ми. От едната страна нямах бретон, от другата имах..представете си само.И за да замаже положението , баба ми ми сложила една фибичка от едната страна, където има бретон и го замазала назад...Голяма съм комедия там  Grinning

Наистина, добре, че Габ не  момиче, но тогава не бих го и водила на фризьор. Само бих прибирала бретона да не пречи и щях да си оставя къдриците да растат на воля  Hug

Иначе той кротуваше през цялото време и фризьорката работеше спокойно, което е добре, иначе не знам как щеше да го офъка


Сигурна съм, че е много сладък така, не се ядосвай Hug
Пусни снимка да му се порадваме Grinning

Първия път като водихме Стиви на фризьор запазихме къдричките, но хич не съжалявах, че съм го завела - заприлича на един малък мъж, много ни хареса. Heart Eyes

Досега сме ходили 3-4 пъти и всеки път си е голямо сладурче.
Все пак е мъж, какви са тия къдрици? Wink

Преди време в един детски клуб видях едно дете - момченце, с коса до средата на гърба и бретон?!!!  Sick
Реших в началото, че е момиче, но с по-момчешки черти, но после ми казаха какво е всъщност.
А майка му беше с къса коса, мъжка прическа...
Не ги разбирам аз тия работи.... Rolling Eyes

Къдричките и ние ги запазихме. С ластиче в една страхотна мекичка опашчица  Wink

Добре де..виж го отдолу на снимките, там е с бретон. Но не мисля, че е гаден, никак даже!Напротив. Той и сега си има, но косата е по-къса и филирана някак. Бе не е същото!

# 11
  • Мнения: 3 575
Бубе, твоя си е добре - говорех за момче, на което косата му беше почти до кръста и наистина беше гадно....

# 12
  • Мнения: 5 622
А относно бретона, искам да кажа, че зависи осата в каква посока расте. Неговата расте в посока надолу и напред към челото. А на бакенбардите също е надолу, не настрани.

Иначе вчера като го подстригаха и му слижиха гелче, стана страшно сладък. Ама тази сутрин се изплаших, че са ми сменили детето  Embarassed


Бубе, твоя си е добре - говорех за момче, на което косата му беше почти до кръста и наистина беше гадно....


Да бе, споко, не съм си и помислила, че говориш за него. Имах предвид бретона на момче като цяло. Иначе дълга, чак толкова коса и аз не харесвам  Stop

# 13
  • София
  • Мнения: 4 865
Бубе, проблемът не е май само в прическата. просто твоето малко момченце с меки бебшки букли вече пораства. и с всяко ново, различно нещо ти все повече го осъзнаваш. аз тайно си поплаках, като отрязахме първите къдрици на габа. Embarassed

# 14
  • София
  • Мнения: 39 718
1во ще свикнеш, 2ро - бъро ще му порасне косата Simple Smile
То и аз като се подстрижа се стресирам кат се видя в огледалото. А няма да ти казвам Дияна колко ме стресира като реши сама да се подстриже Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт